Izbris člana PGD
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Izbris člana PGD
Zdravo! Pri delu z Vulkanom rabim nasvet. Pri vpisu člana PGD sem naredil napako in člana prehitro brisal. Program mi sedaj pri ponovnem vpisu javlja, da je član že aktiven v registru. Noče pa ga odpreti, če poženem poizvedbo ali odprem matično knjigo. Hvala za pomoč LP Jože

- Peter
- Upravnik

- Prispevkov: 4829
- Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
- GE: Zabreznica
- Kraj: Breznica
- Kontakt:
Štajerc napisal/-a:Najprej ga črtaj iz evidence... napiši datum in razlog izstopa (zaradi mene tudi to, da je umrl...)... potem pa ga lahko na novo evidentiraš... isto osebo, z istim EMŠO (no ja, čeprav gasilci do te primitivne kode kao uradno ne smemo priti...) in davčno in ostalimi istimi podatki... pač je prej imel številko npr. 90546, zdaj pa bo imel številko 91155...
lp
bp
Medo167 napisal/-a:Poskus tole: Ustvar novga člana npr. Novak Janez ter mu daj enake podatke kot za starega, potem pa le ime spremen. Sporoč če dela
-
JOŽE
IZBTIS ČLANA PGD
NIČ NI POMAGALO, VSE KAR SEM NAREDIL JE BILO ZASTONJ. REŠIL ME JE GOS. MARJAN TEPINA IZ FIRME LOGOS , TAKO DA SEDAJ VSE DELUJE NORMALNO.
HVALA ZA NASVETE IN LP JOŽE

HVALA ZA NASVETE IN LP JOŽE