Že pred leti sem se pogovarjal s kolegi v Španiji, ko so pravili, da imajo možnost ADSL na analognih linijah. Seveda sem takoj vprašal Telekom, če bo to kdaj možno pri nas in odgovor je bil enak kot že prej napisan. Stroški vzdrževanja analognih linij so baje previsoki in zato "izsiljujejo" z ISDNjem.
Pogodbe imam na mizi, samo izpolnit bo še treba. Seveda pa razmišjam o tem, kaj se bo v naslednjih dveh letih dogajalo. Baje smo pri cenah interneta med najcenejšimi v Evropi. Če se ne motim imajo v Grčiji za mesečni ADSL cene preko 30.000 SIT!!!
Bomo videli and hope for the best...
Bye
A.

