V soboto 13.3.2004 se bo od jutra do večera dogajal tretji turnir državnega prvenstva v igri Križrmkražem. Na njem bo trenutno 4 mesto branil tudi Oskar Neuvirt. Če ste kje blizu vas vabim , da pogledate to zanimivo družabno igro.
http://www.drustvo-krizemkrazem.si/kk4.html
na gornjem naslovu pa zveste več o igri in društvo.
Res objava ni preveč povezana z gasilstvom ampak na mi bo tokrat oproščeno !
