Danes je 9ta obletnica napada na WTC ob katerem je življenje izgubilo veliko gasilcev (343 gasilcev) in reševalcev.
Minevajo tudi tri leta od nesreče na kornatih.
Mineva mesec od smrti gasilcev v gašenju po mediteranu in Rusiji.
Ta gasilski kruh in hobi ni ravno sladek.
Vendar vztrajamo in zato vsem gasilcem pozdrav v spomin in opomin.
Darko
11.september
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odg: 11.september
Mineva 16 let, odkar se je čez lužo zgodil teroristični napad, ki je terjal skoraj 3.000 duš. 11. septembra 2001 so pripadniki Al Kaide z ugrabljenimi potniškimi letali sejali smrt v New Yorku, Pentagonu in Pensilvaniji.
Med žrtvami je bilo kar 343 newyorških gasilcev, ki so pomagali reševati iz stolpnic, kasneje pa jih je zaradi različnih bolezni, povezanih s strupi v zraku po zrušenju stolpnic, umrlo še skupaj 159. V napadih je umrlo tudi 60 policistov.
darko
Med žrtvami je bilo kar 343 newyorških gasilcev, ki so pomagali reševati iz stolpnic, kasneje pa jih je zaradi različnih bolezni, povezanih s strupi v zraku po zrušenju stolpnic, umrlo še skupaj 159. V napadih je umrlo tudi 60 policistov.
darko
Odg: 11.september
verjetno so edina resnica 11.9. umrli gasilci in policisti.
Verjetno bo za vedno velika uganka to, kaj se je zares zgodilo na ta dan...
Verjetno bo za vedno velika uganka to, kaj se je zares zgodilo na ta dan...