Se človek zjutraj zbudi in gre na internet in najde to:
http://www.24ur.com/novice/crna-kronika ... kline.html
A kdo ve kako je z njima? Upam, da bo res vse OK! Kaj pa se je zgodilo? Ne piše nič točno...opekline, poškodbe??
Po slikah sodeč je to bila zelo zahtevna intervencija...a lahko kdo kaj več napiše....
skratka - čimprejšno okrevanje za gasilca!!
Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
- mundat
- Prispevkov: 818
- Pridružen: 29. September 2008, 9:46
- GE: Gornja Radgona
- Kraj: PGD Gor. Radgona
Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Re: Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
Kolega pravi, da je en ze v domaci oskrbi, drugi pa v kisikovi komori. Da pa sta oba ok. Trenutno se ukvarjajo s streho (kamena volna, iverka, polivinil, gips plosce) in da morajo vse razbijat da do konca pogasijo.
-
ALK 23-12
Odg: Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
Glede na objavljene fotografije in velikost objekta me zanima ali je bila na kraju kakšna avtolestev ali platforma? Na fotografijah namreč takih vozil ni videti, mogoče so prispela kasneje. Katere so najbližje enote s takimi vozili? Upam da to ni GBL!
Poškodovanima gasilcema želim čimprejšnje okrevanje in povratek v operativne vrste.
Poškodovanima gasilcema želim čimprejšnje okrevanje in povratek v operativne vrste.
-
gasilec megla
Odg: Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
http://www.radiokrka.com/poglej_clanek. ... nka=183851
Očitno je precej dejstve zavitih v meglo. Kako je lahko pogorela hala 300x20 m , če je zapisano
LP
Očitno je precej dejstve zavitih v meglo. Kako je lahko pogorela hala 300x20 m , če je zapisano
Pa poglejmo še opremo gasilca na lestvi in kaj sploh gasiGasilci so pravočasno pridrveli na kraj požara. Začetni požar na ostrešju, gorela je izolacija, so z vodo omejili. Preko noči bodo tam ostale gasilske straže.
LP
Odg: Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
Sodelovala so društva GZ Sodražica, Ribnica in Kočevje.
En operativec z hudo zastrupitvijo in bo ostal še danes v bolnici.
En operativec z hudo zastrupitvijo in bo ostal še danes v bolnici.
Stati inu obstati. /Trubar/
Odg: Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
ALK 23-12 napisal/-a:Glede na objavljene fotografije in velikost objekta me zanima ali je bila na kraju kakšna avtolestev ali platforma? Na fotografijah namreč takih vozil ni videti, mogoče so prispela kasneje. Katere so najbližje enote s takimi vozili? Upam da to ni GBL!
Poškodovanima gasilcema želim čimprejšnje okrevanje in povratek v operativne vrste.
To so bili PGD Kočevje.
Stati inu obstati. /Trubar/
Odg: Požar podjetja Fibran Nord v Sodražici
Podjetje proizvaja na avtomatizirani liniji izolativne plošče stirodur, zaradi velike statične napetosti se večkrat zgodi da zagori.
Tokrat pa jim je ogenj ušel izpod nadzora.
Aja gasilec, je bil včeraj zvečer odpuščen iz UKC-ja, trije pa so bili samo na kisiku v lokalnem ZD.
Tokrat pa jim je ogenj ušel izpod nadzora.
Aja gasilec, je bil včeraj zvečer odpuščen iz UKC-ja, trije pa so bili samo na kisiku v lokalnem ZD.
Stati inu obstati. /Trubar/