Uporaba informatike v gasilstvu
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite
tukaj
Vrsho
moderator
Prispevkov: 1729 Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani
Odgovor
Napisal/-a Vrsho » 21. December 2003, 1:28
Zanima me, kakšna ozadja imate na svojih računalnikih.Jaz sem ga ravno danes zamenjal, prej sem imel BMW-ja M3, sedaj pa moje ozadje krasi slika, ki je v priponki!
Priponke
Moje ozadje
Matjaž Zupan
Prispevkov: 674 Pridružen: 21. Julij 2003, 20:12
Odgovor
Napisal/-a Matjaž Zupan » 21. December 2003, 10:53
Jaz imam kar tisto standardno modro ozadje Windows 98. Še najbolje izgleda,pa še modra barva baje pomirja...
MarkoSimšič
Prispevkov: 541 Pridružen: 13. September 2003, 20:33
Kraj: Planina
Odgovor
Napisal/-a MarkoSimšič » 21. December 2003, 21:31
Živjo!
Jaz jih ponavadi menjujem, zdaj imam pa že kar nekaj časa tega...
P.S.: Slika je nasatla na poti na kongres na Bled. Prepoznate "civilista", ki pa nam je povedal, da je član PGD Beltinci.
Priponke
Rafter
moderator
Prispevkov: 2948 Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Rafter » 21. December 2003, 22:40
HotBird napisal/-a: P.S.: Slika je nasatla na poti na kongres na Bled. Prepoznate "civilista", ki pa nam je povedal, da je član PGD Beltinci.
Mogoče je res iz Beltinec, ampak sem slišal, da zadnje čase bolj v LJ šprica kot doma...
Pa še nekaj izmed mojih wallpaperjev:
Priponke
Grega
Prispevkov: 238 Pridružen: 23. Oktober 2002, 0:28
Kraj: Bled-Aerodrom Ljubljana
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Grega » 21. December 2003, 22:45
pa še moja
Priponke
Grega ( 040 738 525 )
Rafter
moderator
Prispevkov: 2948 Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Rafter » 21. December 2003, 22:48
In še ti trije:
Priponke
binep
Prispevkov: 556 Pridružen: 1. September 2002, 23:55
Kraj: Podnart
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a binep » 21. December 2003, 22:53
Še moja. Sicer ukradena od našega poveljnika GZ, ampak mi je že kar pol leta všeč, še en čas ne bom zamenjal.
lp
Bine
Priponke
Rafter
moderator
Prispevkov: 2948 Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Rafter » 21. December 2003, 23:06
Vmes jih je bilo nekaj iz požarov v Californiji, ki jih je Mitja takrat uploadal, pa nima smisla, da jih spet pošiljam jaz;
seveda pa ne smem pozabiti te:
Pa lep pozdrav!
Priponke
Drago
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098 Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Drago » 22. December 2003, 9:40
HotBird napisal/-a: Prepoznate "civilista", ki pa nam je povedal, da je član PGD Beltinci.
Ja pa je res, Vlado Kreslin je ogromno naredil za PGD Beltinci. Za novi GVC se lahko zahvalijo njemu in njegovim koncertom.
lp DC