Regijsko tekmovanje severne Primorske

Nove dogodke objavljajte v Koledarju na prvi strani portala (www.gasilci.org)!
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Regijsko tekmovanje severne Primorske

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

V soboto bo v Novi Gorici v športnem parku potekalo regijsko tekmovanje.
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabniški avatar
Branko
Prispevkov: 17
Pridružen: 5. November 2003, 22:16
Kraj: Šempeter pri Gorici

Regijsko tekmovanje

Odgovor Napisal/-a Branko »

:x Regijsko tekmovanje v Novi Gorici je bilo za moje spoznanje zelo slabo usklajeno.Nekateri udeleženci-tekmovalci so morali čakati na vajo cele 3 ure, pravo mučenje za tekmovalce.pa tudi časovni termini se niso usklajevali še manj pa vrstni red.Potreba se bo malo bl potrudit :?
Zaklenjeno