Učimo se, na ABC

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Jošt
Prispevkov: 414
Pridružen: 4. Februar 2004, 0:26
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jošt »

B :roll:
Kdor vpraša je butelj za pet minut, kdor pa ne vpraša ostane butelj za vedno!
Uporabniški avatar
eustace
Prispevkov: 47
Pridružen: 18. April 2007, 11:09

Odgovor Napisal/-a eustace »

B
Blag ogenj hitro ugasne; če pa ga pustite, ga reke ne bi pogasile. (Shakespeare William)
Aljaž
Prispevkov: 206
Pridružen: 11. Januar 2007, 22:41
Kraj: Šempeter v Sav. dol.
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Aljaž »

Odgovor A :roll:

Lp
Lp. Aljaž Kotnik
Kjer je dim je tudi ogenj! Je blo, je in vedno bo!
pršy
Prispevkov: 59
Pridružen: 30. Avgust 2006, 15:24

Odgovor Napisal/-a pršy »

Odgovor : B
Uporabniški avatar
Tona
Prispevkov: 1229
Pridružen: 25. Junij 2004, 10:02
Kraj: BREZJE-MB

Odgovor Napisal/-a Tona »

odg . B
Največja tema v življenju je nevednost in žal tudi neumnost .
Uporabniški avatar
Strnad
Prispevkov: 317
Pridružen: 27. April 2006, 18:33
Kraj: Zgornja Dobrava

Odgovor Napisal/-a Strnad »

Odgovor B
Ne žagaj veje, na kateri stojiš!!
Marko Strnad - PGD Srednja Dobrava - GZOR
teoretik
Prispevkov: 348
Pridružen: 2. April 2007, 17:56
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a teoretik »

Odgovor A
Svoboden si ko nisi odvisen od časa.
Uporabniški avatar
MICKA
Prispevkov: 1928
Pridružen: 31. December 2002, 16:25
Kraj: Slovenski Javornik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MICKA »

"A"
Polovično znanje je nevarnejše od neznanja (bolivijski)

V vsem imenitno bi uspeli, če dvakrat bi lahko začeli (Johann W. Goethe)
Uporabniški avatar
jernejček
Prispevkov: 320
Pridružen: 11. Marec 2005, 18:54
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a jernejček »

A :roll:
Biti najboljši, pomeni biti drugačen!

Taktika brez tehnike je nemogoča , tehnika brez ljudi pa je napaka vodstva. (O. Neuvirt)
Uporabniški avatar
Janez Koncilija
Naj forumovec 2006
Prispevkov: 4608
Pridružen: 21. Avgust 2003, 10:38
Kraj: Topole
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Janez Koncilija »

A

LP

Janez 8)
Ne prehitevaj, poglej drevo, ki raste!
Uporabniški avatar
BAČO
moderator
moderator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BAČO »

" A "

LP BAČO :lol:
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabniški avatar
Franci
Prispevkov: 1658
Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Franci »

A
Stati inu obstati. /Trubar/
stipi
Prispevkov: 359
Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03

Odgovor Napisal/-a stipi »

Bi znal biti odgovor A!

Lp Stipi
Uporabniški avatar
mito
Prispevkov: 270
Pridružen: 12. Januar 2006, 11:38
Kraj: Kostrevnica-Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mito »

"A"
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Takole piše v PGS

14.4.4.

Dežurstva in požarne straže, ki jih izvajajo gasilske enote, lahko določi tudi poveljstvo zveze.


Pravilen je odgovor B
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Zaklenjeno