Učimo se, na ABC

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
fire fighter
Prispevkov: 158
Pridružen: 13. Marec 2006, 20:18

Odgovor Napisal/-a fire fighter »

F
Ko grejo drugi ven, gremo mi not!!!
CHAOS= Cheif Has Arived On Scene
Uporabniški avatar
MatKme
Prispevkov: 201
Pridružen: 15. Marec 2005, 11:03
Kraj: Celje - Škofja vas

Odgovor Napisal/-a MatKme »

Sem za odgovor: "F" :D
Lep pozdrav! Matevž Kmecl
teoretik
Prispevkov: 348
Pridružen: 2. April 2007, 17:56
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a teoretik »

Odgovor F
Svoboden si ko nisi odvisen od časa.
sixkiller
Prispevkov: 185
Pridružen: 14. Januar 2007, 23:43

Odgovor Napisal/-a sixkiller »

F
Uporabniški avatar
mito
Prispevkov: 270
Pridružen: 12. Januar 2006, 11:38
Kraj: Kostrevnica-Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mito »

Za prejšnje vprašanje izvleček iz statuta:
......3. člen
Simboli in oznake
Simboli:

Gasilska simbola sta znak in prapor........
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.
Uporabniški avatar
gasilec3
Prispevkov: 126
Pridružen: 12. December 2006, 23:36
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gasilec3 »

Odgovor F
Aljaž
Prispevkov: 206
Pridružen: 11. Januar 2007, 22:41
Kraj: Šempeter v Sav. dol.
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Aljaž »

Odgovor F

Lp :P
Lp. Aljaž Kotnik
Kjer je dim je tudi ogenj! Je blo, je in vedno bo!
Uporabniški avatar
nejč
Prispevkov: 1204
Pridružen: 31. Januar 2005, 18:07
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nejč »

Odgovor C
Uporabniški avatar
PuMpA
Prispevkov: 492
Pridružen: 5. Junij 2006, 16:36
Kraj: GE Ptuj

Odgovor Napisal/-a PuMpA »

F
Slika
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Bom rekel C na pamet. :wink:
Uporabniški avatar
Janez Koncilija
Naj forumovec 2006
Prispevkov: 4608
Pridružen: 21. Avgust 2003, 10:38
Kraj: Topole
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Janez Koncilija »

naj bo F :shock:

LP

Janez 8)
Ne prehitevaj, poglej drevo, ki raste!
stipi
Prispevkov: 359
Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03

Odgovor Napisal/-a stipi »

Odgovor F!

Lp Stipi
Uporabniški avatar
Mirček
Prispevkov: 636
Pridružen: 19. November 2005, 12:17
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Mirček »

Odg. F
Lp Mirček
041 343 226

Razumen človek je tu in tam prisiljen da se napije , da bi lahko preživel z norci ( Hemingway )
Uporabniški avatar
Franci
Prispevkov: 1658
Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Franci »

F :roll:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabniški avatar
Strnad
Prispevkov: 317
Pridružen: 27. April 2006, 18:33
Kraj: Zgornja Dobrava

Odgovor Napisal/-a Strnad »

Poišči nemški izraz , oziroma kratico za postopke- korake pri posredovanju ob nesreči z nevarno snovjo.:

a. srna
b. koza
c. gams
d. muflon
e. dihur
f. fuks

prilepil moderator


Odgovor F
Ne žagaj veje, na kateri stojiš!!
Marko Strnad - PGD Srednja Dobrava - GZOR
Zaklenjeno