Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«
- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
fire fighter
Prispevkov: 158 Pridružen: 13. Marec 2006, 20:18
Odgovor
Napisal/-a fire fighter » 23. April 2007, 15:48
F
Ko grejo drugi ven, gremo mi not!!!
CHAOS= Cheif Has Arived On Scene
MatKme
Prispevkov: 201 Pridružen: 15. Marec 2005, 11:03
Kraj: Celje - Škofja vas
Odgovor
Napisal/-a MatKme » 23. April 2007, 16:54
Sem za odgovor:
"F"
Lep pozdrav! Matevž Kmecl
teoretik
Prispevkov: 348 Pridružen: 2. April 2007, 17:56
Kraj: Radovljica
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a teoretik » 23. April 2007, 17:21
Odgovor F
Svoboden si ko nisi odvisen od časa.
mito
Prispevkov: 270 Pridružen: 12. Januar 2006, 11:38
Kraj: Kostrevnica-Šmartno pri Litiji
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a mito » 23. April 2007, 18:11
Za prejšnje vprašanje izvleček iz statuta:
......3. člen
Simboli in oznake
Simboli:
Gasilska simbola sta znak in prapor........
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.
gasilec3
Prispevkov: 126 Pridružen: 12. December 2006, 23:36
Kraj: Maribor
Odgovor
Napisal/-a gasilec3 » 23. April 2007, 19:40
Odgovor F
Aljaž
Prispevkov: 206 Pridružen: 11. Januar 2007, 22:41
Kraj: Šempeter v Sav. dol.
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Aljaž » 23. April 2007, 21:09
Odgovor F
Lp
Lp. Aljaž Kotnik
Kjer je dim je tudi ogenj! Je blo, je in vedno bo!
nejč
Prispevkov: 1204 Pridružen: 31. Januar 2005, 18:07
Kraj: Dvorjane
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a nejč » 23. April 2007, 21:13
Odgovor C
PuMpA
Prispevkov: 492 Pridružen: 5. Junij 2006, 16:36
Kraj: GE Ptuj
Odgovor
Napisal/-a PuMpA » 23. April 2007, 21:40
F
MarkoŠ
Prispevkov: 1349 Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a MarkoŠ » 23. April 2007, 22:51
Bom rekel
C na pamet.
Janez Koncilija
Naj forumovec 2006
Prispevkov: 4608 Pridružen: 21. Avgust 2003, 10:38
Kraj: Topole
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Janez Koncilija » 23. April 2007, 23:03
naj bo F
LP
Janez
Ne prehitevaj, poglej drevo, ki raste!
stipi
Prispevkov: 359 Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03
Odgovor
Napisal/-a stipi » 24. April 2007, 7:33
Odgovor F!
Lp Stipi
Mirček
Prispevkov: 636 Pridružen: 19. November 2005, 12:17
Kraj: Celje
Odgovor
Napisal/-a Mirček » 24. April 2007, 7:36
Odg. F
Lp Mirček
041 343 226
Razumen človek je tu in tam prisiljen da se napije , da bi lahko preživel z norci ( Hemingway )
Franci
Prispevkov: 1658 Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Franci » 24. April 2007, 7:50
F
Stati inu obstati. /Trubar/
Strnad
Prispevkov: 317 Pridružen: 27. April 2006, 18:33
Kraj: Zgornja Dobrava
Odgovor
Napisal/-a Strnad » 24. April 2007, 8:19
Poišči nemški izraz , oziroma kratico za postopke- korake pri posredovanju ob nesreči z nevarno snovjo.:
a. srna
b. koza
c. gams
d. muflon
e. dihur
f. fuks
prilepil moderator
Odgovor F
Ne žagaj veje, na kateri stojiš!!
Marko Strnad - PGD Srednja Dobrava - GZOR