Učimo se, na ABC

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Leyca B
Prispevkov: 204
Pridružen: 5. Julij 2005, 19:52
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Leyca B »

Odgovor C

LP :wink:
Pridna dekleta pridejo v nebesa, poredna pa vsepovsod!

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse. ;)
Uporabniški avatar
kosma
Prispevkov: 791
Pridružen: 20. Julij 2004, 18:00
Kraj: Kresnice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kosma »

odg. C :lol:
kosma
Uporabniški avatar
jernejček
Prispevkov: 320
Pridružen: 11. Marec 2005, 18:54
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a jernejček »

F :roll:
Biti najboljši, pomeni biti drugačen!

Taktika brez tehnike je nemogoča , tehnika brez ljudi pa je napaka vodstva. (O. Neuvirt)
Uporabniški avatar
Mirček
Prispevkov: 636
Pridružen: 19. November 2005, 12:17
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Mirček »

Odgovor C
Lp Mirček
041 343 226

Razumen človek je tu in tam prisiljen da se napije , da bi lahko preživel z norci ( Hemingway )
Aljaž
Prispevkov: 206
Pridružen: 11. Januar 2007, 22:41
Kraj: Šempeter v Sav. dol.
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Aljaž »

Odgovor C

Lp :P
Lp. Aljaž Kotnik
Kjer je dim je tudi ogenj! Je blo, je in vedno bo!
Uporabniški avatar
silvester
Prispevkov: 106
Pridružen: 26. Maj 2005, 9:25

Odgovor Napisal/-a silvester »

odgovor "c" :shock:
george*
Prispevkov: 25
Pridružen: 15. November 2006, 15:25

Odgovor Napisal/-a george* »

C :?:
Uporabniški avatar
Strnad
Prispevkov: 317
Pridružen: 27. April 2006, 18:33
Kraj: Zgornja Dobrava

Odgovor Napisal/-a Strnad »

Odgovor E
Ne žagaj veje, na kateri stojiš!!
Marko Strnad - PGD Srednja Dobrava - GZOR
Uporabniški avatar
Peter Razboršek
Prispevkov: 118
Pridružen: 23. September 2006, 12:15
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter Razboršek »

Odgovor E
Vse,kar rešimo pred uničenjem je pomemben prispevek k družbeni gmotni blaginji in človeški sreči!

LP,
Peter Razboršek
Uporabniški avatar
Fire|Man
Prispevkov: 336
Pridružen: 24. Maj 2005, 12:58

Odgovor Napisal/-a Fire|Man »

Odgovor C
"Pa sam gasilc' sm hotu bit!"
Uporabniški avatar
Jošt
Prispevkov: 414
Pridružen: 4. Februar 2004, 0:26
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jošt »

F

lp
Kdor vpraša je butelj za pet minut, kdor pa ne vpraša ostane butelj za vedno!
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Pravilen je odgovor F , glej tudi Slovar slovenskega knjižnega jezika.

Je pa res , da je na praporu na poljubni strani lahko izvezen simbol društva , vendar kot celota je to še vedno prapor ali zastava društva.:wink:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Poišči nemški izraz , oziroma kratico za postopke- korake pri posredovanju ob nesreči z nevarno snovjo.:
a. srna
b. koza
c. gams
d. muflon
e. dihur
f. fuks
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
LeonK
Prispevkov: 368
Pridružen: 4. Marec 2006, 19:16
GE: Radlje ob Dravi
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a LeonK »

Odgovor F :lol:
GE Radlje ob Dravi spletna stran:
http://www.pgdradlje.si
gasilc18
Prispevkov: 320
Pridružen: 22. Julij 2006, 14:45
Kraj: Slovenija

Odgovor Napisal/-a gasilc18 »

Poišči nemški izraz , oziroma kratico za postopke- korake pri posredovanju ob nesreči z nevarno snovjo.:

a. srna
b. koza
c. gams
d. muflon
e. dihur
f. fuks

prilepil moderator

Odgovor F
Gasilc 18

Tistemu, ki mu hitimo na pomoč se zdi vsaka sirena pretiha !!!
Zaklenjeno