Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«
- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Leyca B
Prispevkov: 204 Pridružen: 5. Julij 2005, 19:52
Kraj: Dvorjane
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Leyca B » 22. April 2007, 14:30
Odgovor C
LP
Pridna dekleta pridejo v nebesa, poredna pa vsepovsod!
Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
kosma
Prispevkov: 791 Pridružen: 20. Julij 2004, 18:00
Kraj: Kresnice
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a kosma » 22. April 2007, 15:34
odg. C
kosma
jernejček
Prispevkov: 320 Pridružen: 11. Marec 2005, 18:54
Kraj: Malečnik
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a jernejček » 22. April 2007, 18:06
F
Biti najboljši, pomeni biti drugačen!
Taktika brez tehnike je nemogoča , tehnika brez ljudi pa je napaka vodstva. (O. Neuvirt)
Mirček
Prispevkov: 636 Pridružen: 19. November 2005, 12:17
Kraj: Celje
Odgovor
Napisal/-a Mirček » 22. April 2007, 21:42
Odgovor C
Lp Mirček
041 343 226
Razumen človek je tu in tam prisiljen da se napije , da bi lahko preživel z norci ( Hemingway )
Aljaž
Prispevkov: 206 Pridružen: 11. Januar 2007, 22:41
Kraj: Šempeter v Sav. dol.
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Aljaž » 22. April 2007, 22:03
Odgovor C
Lp
Lp. Aljaž Kotnik
Kjer je dim je tudi ogenj! Je blo, je in vedno bo!
Strnad
Prispevkov: 317 Pridružen: 27. April 2006, 18:33
Kraj: Zgornja Dobrava
Odgovor
Napisal/-a Strnad » 23. April 2007, 9:23
Odgovor E
Ne žagaj veje, na kateri stojiš!!
Marko Strnad - PGD Srednja Dobrava - GZOR
Peter Razboršek
Prispevkov: 118 Pridružen: 23. September 2006, 12:15
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Peter Razboršek » 23. April 2007, 10:45
Odgovor E
Vse,kar rešimo pred uničenjem je pomemben prispevek k družbeni gmotni blaginji in človeški sreči!
LP,
Peter Razboršek
Fire|Man
Prispevkov: 336 Pridružen: 24. Maj 2005, 12:58
Odgovor
Napisal/-a Fire|Man » 23. April 2007, 11:19
Odgovor C
"Pa sam gasilc' sm hotu bit!"
Jošt
Prispevkov: 414 Pridružen: 4. Februar 2004, 0:26
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Jošt » 23. April 2007, 13:20
F
lp
Kdor vpraša je butelj za pet minut, kdor pa ne vpraša ostane butelj za vedno!
Oskar
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311 Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Oskar » 23. April 2007, 14:16
Pravilen je odgovor F , glej tudi Slovar slovenskega knjižnega jezika.
Je pa res , da je na praporu na poljubni strani lahko izvezen simbol društva , vendar kot celota je to še vedno prapor ali zastava društva.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Oskar
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311 Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Oskar » 23. April 2007, 14:21
Poišči nemški izraz , oziroma kratico za postopke- korake pri posredovanju ob nesreči z nevarno snovjo.:
a. srna
b. koza
c. gams
d. muflon
e. dihur
f. fuks
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
LeonK
Prispevkov: 368 Pridružen: 4. Marec 2006, 19:16
GE: Radlje ob Dravi
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a LeonK » 23. April 2007, 14:25
Odgovor F
gasilc18
Prispevkov: 320 Pridružen: 22. Julij 2006, 14:45
Kraj: Slovenija
Odgovor
Napisal/-a gasilc18 » 23. April 2007, 14:48
Poišči nemški izraz , oziroma kratico za postopke- korake pri posredovanju ob nesreči z nevarno snovjo.:
a. srna
b. koza
c. gams
d. muflon
e. dihur
f. fuks
prilepil moderator
Odgovor F
Gasilc 18
Tistemu, ki mu hitimo na pomoč se zdi vsaka sirena pretiha !!!