Učimo se, na ABC

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
martin
Prispevkov: 437
Pridružen: 30. Januar 2005, 13:16
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a martin »

Odgovor F

Lp,martin 8)
Potrpežljivost je božja mast!
(samo revež je tisti, ki se z njo maže)
Uporabniški avatar
LeonK
Prispevkov: 368
Pridružen: 4. Marec 2006, 19:16
GE: Radlje ob Dravi
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a LeonK »

Odgovor E :lol:
GE Radlje ob Dravi spletna stran:
http://www.pgdradlje.si
Uporabniški avatar
Franci
Prispevkov: 1658
Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Franci »

E
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabniški avatar
gasilec3
Prispevkov: 126
Pridružen: 12. December 2006, 23:36
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gasilec3 »

Odgovor: E
Uporabniški avatar
MatKme
Prispevkov: 201
Pridružen: 15. Marec 2005, 11:03
Kraj: Celje - Škofja vas

Odgovor Napisal/-a MatKme »

Sem za odgovor: "E" :D
Lep pozdrav! Matevž Kmecl
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

-F- 8)
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Alexander

Odgovor Napisal/-a Alexander »

sem za F :D [/quote]
pršy
Prispevkov: 59
Pridružen: 30. Avgust 2006, 15:24

Odgovor Napisal/-a pršy »

Odgovor : F
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Odgovor E. :?
stipi
Prispevkov: 359
Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03

Odgovor Napisal/-a stipi »

Lahko bi bil E!

Lp Stipi
Uporabniški avatar
BAČO
moderator
moderator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BAČO »

" C "

LP BAČO :D
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabniški avatar
Razby
Prispevkov: 540
Pridružen: 3. November 2003, 12:18
Kraj: Brezje na Gorenskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Razby »

E
Vse, česar popolnoma ne obvladamo, je nevarno. In to, kar obvladamo, je še nevarnejše; potem postanemo lahkomiselni.

Pavel Razboršek
Uporabniški avatar
PuMpA
Prispevkov: 492
Pridružen: 5. Junij 2006, 16:36
Kraj: GE Ptuj

Odgovor Napisal/-a PuMpA »

F
Slika
Uporabniški avatar
ANDY
Prispevkov: 1512
Pridružen: 7. November 2004, 18:34
Kraj: RAČE pri Mariboru

Odgovor Napisal/-a ANDY »

--C--
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabniški avatar
mito
Prispevkov: 270
Pridružen: 12. Januar 2006, 11:38
Kraj: Kostrevnica-Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mito »

Odgovor "C".
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.
Zaklenjeno