Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.
Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«
- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje
martin
Prispevkov: 437 Pridružen: 30. Januar 2005, 13:16
Kraj: Grosuplje
Odgovor
Napisal/-a martin » 21. April 2007, 13:54
Odgovor F
Lp,martin
Potrpežljivost je božja mast!
(samo revež je tisti, ki se z njo maže)
LeonK
Prispevkov: 368 Pridružen: 4. Marec 2006, 19:16
GE: Radlje ob Dravi
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a LeonK » 21. April 2007, 14:04
Odgovor E
Franci
Prispevkov: 1658 Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Franci » 21. April 2007, 17:21
E
Stati inu obstati. /Trubar/
gasilec3
Prispevkov: 126 Pridružen: 12. December 2006, 23:36
Kraj: Maribor
Odgovor
Napisal/-a gasilec3 » 21. April 2007, 17:59
Odgovor: E
MatKme
Prispevkov: 201 Pridružen: 15. Marec 2005, 11:03
Kraj: Celje - Škofja vas
Odgovor
Napisal/-a MatKme » 21. April 2007, 18:52
Sem za odgovor:
"E"
Lep pozdrav! Matevž Kmecl
gobi
Prispevkov: 2215 Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a gobi » 21. April 2007, 19:37
-F-
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Alexander
Odgovor
Napisal/-a Alexander » 21. April 2007, 20:05
sem za F
[/quote]
pršy
Prispevkov: 59 Pridružen: 30. Avgust 2006, 15:24
Odgovor
Napisal/-a pršy » 22. April 2007, 0:38
Odgovor : F
MarkoŠ
Prispevkov: 1349 Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a MarkoŠ » 22. April 2007, 7:25
Odgovor
E .
stipi
Prispevkov: 359 Pridružen: 26. Marec 2006, 21:03
Odgovor
Napisal/-a stipi » 22. April 2007, 10:56
Lahko bi bil E!
Lp Stipi
BAČO
moderator
Prispevkov: 2090 Pridružen: 5. Maj 2005, 12:19
Kraj: Dol pri Hrastniku
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a BAČO » 22. April 2007, 11:31
" C "
LP BAČO
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Razby
Prispevkov: 540 Pridružen: 3. November 2003, 12:18
Kraj: Brezje na Gorenskem
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Razby » 22. April 2007, 12:52
E
Vse, česar popolnoma ne obvladamo, je nevarno. In to, kar obvladamo, je še nevarnejše; potem postanemo lahkomiselni.
Pavel Razboršek
PuMpA
Prispevkov: 492 Pridružen: 5. Junij 2006, 16:36
Kraj: GE Ptuj
Odgovor
Napisal/-a PuMpA » 22. April 2007, 13:06
F
ANDY
Prispevkov: 1512 Pridružen: 7. November 2004, 18:34
Kraj: RAČE pri Mariboru
Odgovor
Napisal/-a ANDY » 22. April 2007, 13:11
--C--
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
mito
Prispevkov: 270 Pridružen: 12. Januar 2006, 11:38
Kraj: Kostrevnica-Šmartno pri Litiji
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a mito » 22. April 2007, 13:55
Odgovor "C".
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.