predstavitev in prodaja gasilnikov
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
predstavitev in prodaja gasilnikov
VABLJENI VSI, KI VAS TO ZANIMA !
Prostovoljno gasilsko društvo Malečnik bo letos v mesecu oktobru, v mesecu varstva pred požari , organiziralo:
Predstavitev in ugodno prodajo ročnih gasilnih aparatov
Vabimo vas da nas obiščete v soboto , 18. 10. 2003
Pred gasilskim domom v Malečniku, kjer vam bomo na voljo z nasveti ves dan od 9.00 do 17.00
Pripravili bomo tri praktične demonstracije gašenja začetnih požarov
In sicer ob: 10.00 , 13.00 in 16.00 uri
Prikazali vam bomo gašenje naftnih derivatov, gospodinjskega plina butan-propan in rastlinskega olja. Videli boste posledice nepravilnega gašenja goreče maščobe ali olja v gospodinjstvu.
Spoznali in kupili boste lahko gasilne aparate za :
stanovanje
garažo
gospodarsko poslopje
lokal
vikend
avtomobil
delavnico
Predstavili vam bomo tudi senzorje dima za varnejši dom.
Zavarujte svoje imetje , sebe in svoje najbližje pred škodo , ki jo lahko povzroči požar. Že nekaj tisočakov vreden gasilni aparat lahko prepreči milijonsko škodo ali reši najdragocenejše- človeško življenje!
PGD Malečnik
Prostovoljno gasilsko društvo Malečnik bo letos v mesecu oktobru, v mesecu varstva pred požari , organiziralo:
Predstavitev in ugodno prodajo ročnih gasilnih aparatov
Vabimo vas da nas obiščete v soboto , 18. 10. 2003
Pred gasilskim domom v Malečniku, kjer vam bomo na voljo z nasveti ves dan od 9.00 do 17.00
Pripravili bomo tri praktične demonstracije gašenja začetnih požarov
In sicer ob: 10.00 , 13.00 in 16.00 uri
Prikazali vam bomo gašenje naftnih derivatov, gospodinjskega plina butan-propan in rastlinskega olja. Videli boste posledice nepravilnega gašenja goreče maščobe ali olja v gospodinjstvu.
Spoznali in kupili boste lahko gasilne aparate za :
stanovanje
garažo
gospodarsko poslopje
lokal
vikend
avtomobil
delavnico
Predstavili vam bomo tudi senzorje dima za varnejši dom.
Zavarujte svoje imetje , sebe in svoje najbližje pred škodo , ki jo lahko povzroči požar. Že nekaj tisočakov vreden gasilni aparat lahko prepreči milijonsko škodo ali reši najdragocenejše- človeško življenje!
PGD Malečnik
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
- Matej B.
- Prispevkov: 1138
- Pridružen: 30. Julij 2002, 23:39
- GE: Ptuj / Tržec
- Kraj: Ptuj - Tržec
- Kontakt:
Oskar: po koliko kSIT bodo gasilniki za avto??? V mislih imam S 3 aparate (3 kg praha ). V namenu imam opremit naš družinski vozni (3 x OA) park z gasilniki.
Bom pa po vsej verjetnosti prišel pogledat kako kaj v bližnjem mariborskem okolišu skrbite za požarno varnost in opremljenost.
Če se ne motim ima PGD Maribor-mesto v petek 17.10 dan odprtih vrat.
Bom pa po vsej verjetnosti prišel pogledat kako kaj v bližnjem mariborskem okolišu skrbite za požarno varnost in opremljenost.
Če se ne motim ima PGD Maribor-mesto v petek 17.10 dan odprtih vrat.
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Matej zdravo
Me veseli . če se boš kaj oglasil. Glede cen pa ne bi na forumu , saj bi lahko izvenelo kot reklama za prodajalca, kar pa ni namen te rubrike.
Sicer pa ne vem točno cen aparatov, je pa mi zagotovil prodajalec , da bodo ugodnejše kot v redni prodaji. To akcijo bo naše društvo izvedlo prvič , tako da ne vem kakšen bo odziv krajanov. Upamo na najboljše. Sem pa udotovil, da imajo nekateri kmetje gasilnike že po 20 let nepregledane. V bivši jugi smo enkrat že prodajali po ugodni ceni aparate po kmetijah.
Oglasi se, bife bo delal cel dan
Glede PGD Maribor mesto pa ne vem če nimajo nekaj pokvarjena vrata pa so zato odprta.!!
Vem pa da jih obiskujejo vrtci in šole. So pa na žalost omejeni z prostori , tako da ne moreja kaj malega zakurit in podobno.
Me veseli . če se boš kaj oglasil. Glede cen pa ne bi na forumu , saj bi lahko izvenelo kot reklama za prodajalca, kar pa ni namen te rubrike.
Sicer pa ne vem točno cen aparatov, je pa mi zagotovil prodajalec , da bodo ugodnejše kot v redni prodaji. To akcijo bo naše društvo izvedlo prvič , tako da ne vem kakšen bo odziv krajanov. Upamo na najboljše. Sem pa udotovil, da imajo nekateri kmetje gasilnike že po 20 let nepregledane. V bivši jugi smo enkrat že prodajali po ugodni ceni aparate po kmetijah.
Oglasi se, bife bo delal cel dan
Glede PGD Maribor mesto pa ne vem če nimajo nekaj pokvarjena vrata pa so zato odprta.!!
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
- Matej B.
- Prispevkov: 1138
- Pridružen: 30. Julij 2002, 23:39
- GE: Ptuj / Tržec
- Kraj: Ptuj - Tržec
- Kontakt:
Kaj če bi se "štajersko-prekmurski forumski lobi" sestal to soboto popoldne npr. ob 15.00 v Malečniku. Glede na program, ki ga je objavil Oskar mora biti atraktivno, zato predlagam da se forumci iz tega konca Slovenije (Maribor, Ptuj, Sl. Bistrica, Ormož, Ljutomer,....) malo dobimo skupaj takrat in izmenjamo izkušnje.
Oskar pa nam še kaj zanimivega pokaže!!!
Kaj pravite ostali!

Oskar pa nam še kaj zanimivega pokaže!!!
Kaj pravite ostali!
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
-
gasilec112
- Prispevkov: 201
- Pridružen: 28. Marec 2003, 0:45
- Kraj: slo
To pa je zelo pametno glede predstavitve gasilnikov! mislim da je to dejanje oz. predstavitev občanom zelo poučno in bo zanimivo! Tako da bodo lahko občani videli delo z aparati in jih ob enem kupili! Kr mislim da veliko avtomobilov, garaž in hiš nima svojih gasilnikov!
Lepo si se to spolnil Oskar in to bi še moglo storiti večkatero društvo!
Glede obiska forumovcev pa se žal ne bom mogel udeležiti, ker sem v službi! Sicer pa sem se tak udeležil slikanja na Celjskem sejmu in sem že na eni taki slikici

Lepo si se to spolnil Oskar in to bi še moglo storiti večkatero društvo!
Glede obiska forumovcev pa se žal ne bom mogel udeležiti, ker sem v službi! Sicer pa sem se tak udeležil slikanja na Celjskem sejmu in sem že na eni taki slikici
