Našli ste 3 zadetke

Napisal/-a ojstri
27. Februar 2011, 14:24
Forum: Tehnično reševanje
Tema: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Odgovori: 7
Ogledi: 5003

Re: Gasilci pri kliničnem centru LJ?

se opravičujem, se nisem spomnil ustreznejšega mesta za vprašat. Pa niti ne bi težil, ampak je bil kolega 100% prepričan, da gre spet kaj grozno narobe s pediatrično kliniko, pa so pometli pod preprogo, ker ni bilo nič v poročilih, tako da sem ga hotel prepričati v nasprotno ...
Napisal/-a ojstri
24. Februar 2011, 22:13
Forum: Tehnično reševanje
Tema: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Odgovori: 7
Ogledi: 5003

Odg: Gasilci pri kliničnem centru LJ?

aha, super, hvala
Napisal/-a ojstri
24. Februar 2011, 13:38
Forum: Tehnično reševanje
Tema: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Odgovori: 7
Ogledi: 5003

Gasilci pri kliničnem centru LJ?

Pozdravljeni,
zanima me, če kdo ve oz. kje se da izvedeti, zakaj je včeraj (23.2.) okrog pol 19:30 več gasilskih vozil z vklopljenimi sirenami pridrvelo blizu Pediatrične klinike v Ljubljani? Na seznamu včerajšnjih nesreč ni nič videti, če nisem česa spregledal.