Našli ste 3 zadetke
- 27. Februar 2011, 14:24
- Forum: Tehnično reševanje
- Tema: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
- Odgovori: 7
- Ogledi: 5003
Re: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
se opravičujem, se nisem spomnil ustreznejšega mesta za vprašat. Pa niti ne bi težil, ampak je bil kolega 100% prepričan, da gre spet kaj grozno narobe s pediatrično kliniko, pa so pometli pod preprogo, ker ni bilo nič v poročilih, tako da sem ga hotel prepričati v nasprotno ...
- 24. Februar 2011, 22:13
- Forum: Tehnično reševanje
- Tema: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
- Odgovori: 7
- Ogledi: 5003
Odg: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
aha, super, hvala
- 24. Februar 2011, 13:38
- Forum: Tehnično reševanje
- Tema: Gasilci pri kliničnem centru LJ?
- Odgovori: 7
- Ogledi: 5003
Gasilci pri kliničnem centru LJ?
Pozdravljeni,
zanima me, če kdo ve oz. kje se da izvedeti, zakaj je včeraj (23.2.) okrog pol 19:30 več gasilskih vozil z vklopljenimi sirenami pridrvelo blizu Pediatrične klinike v Ljubljani? Na seznamu včerajšnjih nesreč ni nič videti, če nisem česa spregledal.
zanima me, če kdo ve oz. kje se da izvedeti, zakaj je včeraj (23.2.) okrog pol 19:30 več gasilskih vozil z vklopljenimi sirenami pridrvelo blizu Pediatrične klinike v Ljubljani? Na seznamu včerajšnjih nesreč ni nič videti, če nisem česa spregledal.