jacksy, če boš kaj hodil mimo LJ lahko sprobaš pa sam preveriš uporabnost.
LP
Našli ste 40 zadetkov
- 17. Januar 2017, 18:16
- Forum: Telekomunikacije
- Tema: Motorola DP4600e in DM4600e
- Odgovori: 8
- Ogledi: 7625
- 16. Januar 2017, 18:08
- Forum: Telekomunikacije
- Tema: Motorola DP4600e in DM4600e
- Odgovori: 8
- Ogledi: 7625
Re: Motorola DP4600e in DM4600e
Za DP4800 lahko trdim da gredo vsi kanali ZARE tudi v eno "cono".
- 28. Avgust 2016, 21:46
- Forum: Tekmovanja
- Tema: Pasovi za Firecombat
- Odgovori: 1
- Ogledi: 13800
Odg: Pasovi za Firecombat
http://www.institut-vertikala.com
mislim da bo to najboljši naslov
če je pa to reklama se opravičujem
mislim da bo to najboljši naslov
če je pa to reklama se opravičujem
- 7. Februar 2016, 13:55
- Forum: Telekomunikacije
- Tema: Pozivniki
- Odgovori: 49
- Ogledi: 44010
Odg: Pozivniki
ja sam imam de920 in imam možnost nastavitve v meniju >opcije alarma>tip alarma>4D> in izberem zvonenje.gasilec.si napisal/-a:Ne. Jaz mislim različne tipe melodij.
če je drugačen meni imaš v ZS link do majstra, ki ti bo lahko mogoče kaj več povedal
lp
- 6. Februar 2016, 20:17
- Forum: Telekomunikacije
- Tema: Pozivniki
- Odgovori: 49
- Ogledi: 44010
Odg: Pozivniki
kaj točno ti pa ne gre? mogoče nastaviš melodijo pa narobe piska?gasilec.si napisal/-a:Pozdrav! Potrebujem pomoč z pozivnikom swissphone de915. Zanima me kako se nastavi ton zvonenja. Lp
- 31. Januar 2016, 17:51
- Forum: Telekomunikacije
- Tema: FireAlert aplikacija
- Odgovori: 232
- Ogledi: 137216
Odg: FireAlert aplikacija
za iOS ne obstaja nobena podobna aplikacija... žal tudi ne bo zaradi samega iOS opercaijskega sistema
LP
LP
- 25. December 2014, 21:09
- Forum: Ostalo
- Tema: Gasilska enota 14
- Odgovori: 303
- Ogledi: 83657
Re: Gasilska enota 14
osebno mislim da se nas je označilo kot negativce ravo zato ker so si nekateri nekaj zamislili in pač nismo slepo sledili kot ponavadi...
NOČEMO
mayamaya ti pa nisi vreden komentarja
NOČEMO
mayamaya ti pa nisi vreden komentarja
- 25. December 2014, 17:12
- Forum: Ostalo
- Tema: Gasilska enota 14
- Odgovori: 303
- Ogledi: 83657
Re: Gasilska enota 14
mayamaya ali kdorkoli pač si, takih egotov kot si ti ne potrebujemo ki bi tovariša prodal da bi izpadel "lep" in "hud" v nekem reality showu, ki ga več kot očitno večinsko ne podpiramo. pa lep pozdrav
- 25. Maj 2014, 11:15
- Forum: Informatika
- Tema: Gasilska društva na Facebook-u
- Odgovori: 60
- Ogledi: 85718
- 16. Maj 2014, 16:47
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
- Odgovori: 95
- Ogledi: 62266
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
sicer ne vem veliko več o avto kot sem napisal tako da je vse ostalo le ugibanje z moje strani, mogoče bi kdo iz GBL lahko kaj več povedal.
- 14. Maj 2014, 15:09
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
- Odgovori: 95
- Ogledi: 62266
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
kolikor je meni znano, je namen avta da se ob večjih katastrofah kot so masovne nesreče ali kaj podobnega lahko pripelje večjo količino opreme ki je potrebna na kraju. v avto gre 9 vozičkov naekrat v GBL jih majo mislim da 27 . Če pa kdo kaj več ve pa naj dopolni ali popravi
LP
LP
- 22. Februar 2014, 21:50
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila v vaših enotah!
- Odgovori: 655
- Ogledi: 385038
Odg: Vozila v vaših enotah!
nisem sicer prepričan, ampak mislim da je euro gv naredil samo kar je na kesonu, amarok je pa mislim da isti kot ga imajo že cca 2 leti in da črpalko namestijo po potrebi. dobro bi bilo da bi kdo iz GBL povedal točne info
- 16. December 2013, 22:35
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Ziegler Ultra Leicht
- Odgovori: 2
- Ogledi: 1155
Re: Ziegler Ultra Leicht
glede na vprašanje bi rekel: elektro?
kakšen podatek o samem motorju, morebitnem sedanjem zaganjaču ki je lahko pokvarjen ali pač samo želite montirati novega. ??
kakšen podatek o samem motorju, morebitnem sedanjem zaganjaču ki je lahko pokvarjen ali pač samo želite montirati novega. ??
- 3. November 2013, 20:34
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
- Odgovori: 95
- Ogledi: 62266
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Miha,
ne vem, ali malo pogrevaš 1. April ali pa nisi vedel da je bil da motor prvoaprilska šala kolegov iz GBL
ne vem, ali malo pogrevaš 1. April ali pa nisi vedel da je bil da motor prvoaprilska šala kolegov iz GBL
- 15. Oktober 2013, 18:03
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila v vaših enotah!
- Odgovori: 655
- Ogledi: 385038
Odg: Vozila v vaših enotah!
gost gasilec,
če me spomin ne vara, so bili celjski kolegi prvi v sloveniji ki so začeli uporabljati tak način nadgradnje z transportnimi vozički in pa nakladalno rampo.
če se pa motim naj me kdo popravi
LP
če me spomin ne vara, so bili celjski kolegi prvi v sloveniji ki so začeli uporabljati tak način nadgradnje z transportnimi vozički in pa nakladalno rampo.
če se pa motim naj me kdo popravi
LP