Našli ste 40 zadetkov

Napisal/-a Jure
17. Januar 2017, 18:16
Forum: Telekomunikacije
Tema: Motorola DP4600e in DM4600e
Odgovori: 8
Ogledi: 7625

Odg: Motorola DP4600e in DM4600e

jacksy, če boš kaj hodil mimo LJ lahko sprobaš pa sam preveriš uporabnost.

LP
Napisal/-a Jure
16. Januar 2017, 18:08
Forum: Telekomunikacije
Tema: Motorola DP4600e in DM4600e
Odgovori: 8
Ogledi: 7625

Re: Motorola DP4600e in DM4600e

Za DP4800 lahko trdim da gredo vsi kanali ZARE tudi v eno "cono".
Napisal/-a Jure
28. Avgust 2016, 21:46
Forum: Tekmovanja
Tema: Pasovi za Firecombat
Odgovori: 1
Ogledi: 13800

Odg: Pasovi za Firecombat

http://www.institut-vertikala.com

mislim da bo to najboljši naslov

če je pa to reklama se opravičujem :)
Napisal/-a Jure
7. Februar 2016, 13:55
Forum: Telekomunikacije
Tema: Pozivniki
Odgovori: 49
Ogledi: 44010

Odg: Pozivniki

gasilec.si napisal/-a:Ne. Jaz mislim različne tipe melodij.
ja sam imam de920 in imam možnost nastavitve v meniju >opcije alarma>tip alarma>4D> in izberem zvonenje.

če je drugačen meni imaš v ZS link do majstra, ki ti bo lahko mogoče kaj več povedal

lp
Napisal/-a Jure
6. Februar 2016, 20:17
Forum: Telekomunikacije
Tema: Pozivniki
Odgovori: 49
Ogledi: 44010

Odg: Pozivniki

gasilec.si napisal/-a:Pozdrav! Potrebujem pomoč z pozivnikom swissphone de915. Zanima me kako se nastavi ton zvonenja. Lp
kaj točno ti pa ne gre? mogoče nastaviš melodijo pa narobe piska?
Napisal/-a Jure
31. Januar 2016, 17:51
Forum: Telekomunikacije
Tema: FireAlert aplikacija
Odgovori: 232
Ogledi: 137216

Odg: FireAlert aplikacija

za iOS ne obstaja nobena podobna aplikacija... žal tudi ne bo zaradi samega iOS opercaijskega sistema

LP
Napisal/-a Jure
25. December 2014, 21:09
Forum: Ostalo
Tema: Gasilska enota 14
Odgovori: 303
Ogledi: 83657

Re: Gasilska enota 14

osebno mislim da se nas je označilo kot negativce ravo zato ker so si nekateri nekaj zamislili in pač nismo slepo sledili kot ponavadi...
NOČEMO

mayamaya ti pa nisi vreden komentarja
Napisal/-a Jure
25. December 2014, 17:12
Forum: Ostalo
Tema: Gasilska enota 14
Odgovori: 303
Ogledi: 83657

Re: Gasilska enota 14

mayamaya ali kdorkoli pač si, takih egotov kot si ti ne potrebujemo ki bi tovariša prodal da bi izpadel "lep" in "hud" v nekem reality showu, ki ga več kot očitno večinsko ne podpiramo. pa lep pozdrav
Napisal/-a Jure
16. Maj 2014, 16:47
Forum: Vozila in oprema
Tema: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Odgovori: 95
Ogledi: 62266

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

sicer ne vem veliko več o avto kot sem napisal tako da je vse ostalo le ugibanje z moje strani, mogoče bi kdo iz GBL lahko kaj več povedal.
Napisal/-a Jure
14. Maj 2014, 15:09
Forum: Vozila in oprema
Tema: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Odgovori: 95
Ogledi: 62266

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

kolikor je meni znano, je namen avta da se ob večjih katastrofah kot so masovne nesreče ali kaj podobnega lahko pripelje večjo količino opreme ki je potrebna na kraju. v avto gre 9 vozičkov naekrat v GBL jih majo mislim da 27 . Če pa kdo kaj več ve pa naj dopolni ali popravi

LP
Napisal/-a Jure
22. Februar 2014, 21:50
Forum: Vozila in oprema
Tema: Vozila v vaših enotah!
Odgovori: 655
Ogledi: 385038

Odg: Vozila v vaših enotah!

nisem sicer prepričan, ampak mislim da je euro gv naredil samo kar je na kesonu, amarok je pa mislim da isti kot ga imajo že cca 2 leti in da črpalko namestijo po potrebi. dobro bi bilo da bi kdo iz GBL povedal točne info
Napisal/-a Jure
16. December 2013, 22:35
Forum: Vozila in oprema
Tema: Ziegler Ultra Leicht
Odgovori: 2
Ogledi: 1155

Re: Ziegler Ultra Leicht

glede na vprašanje bi rekel: elektro?

kakšen podatek o samem motorju, morebitnem sedanjem zaganjaču ki je lahko pokvarjen ali pač samo želite montirati novega. ??
Napisal/-a Jure
3. November 2013, 20:34
Forum: Vozila in oprema
Tema: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Odgovori: 95
Ogledi: 62266

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

Miha,

ne vem, ali malo pogrevaš 1. April ali pa nisi vedel da je bil da motor prvoaprilska šala kolegov iz GBL
Napisal/-a Jure
15. Oktober 2013, 18:03
Forum: Vozila in oprema
Tema: Vozila v vaših enotah!
Odgovori: 655
Ogledi: 385038

Odg: Vozila v vaših enotah!

gost gasilec,

če me spomin ne vara, so bili celjski kolegi prvi v sloveniji ki so začeli uporabljati tak način nadgradnje z transportnimi vozički in pa nakladalno rampo.
če se pa motim naj me kdo popravi
LP