Srečanje gasilcev Bled 2005
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Ja danes 30. 5 je kar nekaj napisanega v S.N.
Pa še fotke so dobre
Pa še fotke so dobre
Nič na suho!
http://www.gasilcidvorjane.com
http://www.gasilcidvorjane.com
Najpreje srčna želja, da so poškodbe pri Silvanu manjše kot se predvideva in čim hitrejše okrevanje. O vzroku nesreče ( in eventualni krivdi ) spregovorimo, ko bodo zadeve bolj jasne.
Hvala vsem za pohvale, sam nisem toliko zadovoljen, kot me (naju) hvalite.
Glede vaje (kolikor sem jo lahko opazoval) sem pa mnenja, da je potrebna temeljite analize (za močno zaprtimi vrati). Hudič tiči v malenkostih. In prav v malenkostih so bile napravljene napake - v večini primerov ( na srečo ) brez posledic. Angeli varuhi so pri tej vaji močno nagarali!
Vodstvu vaje, organizatorjem in scenaristom, priporočam, da zberejo čim več fotografij in posnetkov, jih natančno pregledajo in nato vsak segment vaje analizirajo. Na fotografijah in posnetkih se opazi veliko pomanjkljivosti.
Ne analizirati z namenom, da bi koga zaj...ali; analizirajte, da se napaka nebi ponovila, da boste bodoče vaje posvetili odpravi napak.
Mnenje posameznikov, da so "nekakšni čini" koga zanašali pa tole:
Prostovoljno gasilstvo ima ČINE, to je vidno označene stopnje izobrazbe v okviru Gasilske zveze Slovenije, ki si jih posameznik pridobi s postopnim izobraževanjem (kar ni enako v vseh drugih organizacijah).
Če koga to moti je to povsem njegova stvar, menim pa, da lahko vsak prostovoljni gasilec v Sloveniji s ponosom nosi oznake svojega položaja, ker si je to zaslužil in dokazal s svojim znanjem.
Veliko uspešnega dela!
Janez
Hvala vsem za pohvale, sam nisem toliko zadovoljen, kot me (naju) hvalite.
Glede vaje (kolikor sem jo lahko opazoval) sem pa mnenja, da je potrebna temeljite analize (za močno zaprtimi vrati). Hudič tiči v malenkostih. In prav v malenkostih so bile napravljene napake - v večini primerov ( na srečo ) brez posledic. Angeli varuhi so pri tej vaji močno nagarali!
Vodstvu vaje, organizatorjem in scenaristom, priporočam, da zberejo čim več fotografij in posnetkov, jih natančno pregledajo in nato vsak segment vaje analizirajo. Na fotografijah in posnetkih se opazi veliko pomanjkljivosti.
Ne analizirati z namenom, da bi koga zaj...ali; analizirajte, da se napaka nebi ponovila, da boste bodoče vaje posvetili odpravi napak.
Mnenje posameznikov, da so "nekakšni čini" koga zanašali pa tole:
Prostovoljno gasilstvo ima ČINE, to je vidno označene stopnje izobrazbe v okviru Gasilske zveze Slovenije, ki si jih posameznik pridobi s postopnim izobraževanjem (kar ni enako v vseh drugih organizacijah).
Če koga to moti je to povsem njegova stvar, menim pa, da lahko vsak prostovoljni gasilec v Sloveniji s ponosom nosi oznake svojega položaja, ker si je to zaslužil in dokazal s svojim znanjem.
Veliko uspešnega dela!
Janez
Jaz pa sem se na tej vaji "osredotočil" na delo profesionalcev
in rečem lahko, da mi je bilo opazovanje njihovega usklajenega dela v pravo zadovoljstvo.
Opazoval sem tudi, kako sta dva operativca spremljala Silvana do ekipe PP, mislil sem, da ta "sprehod" spada v koncept vaje
, saj je bil ponesrečenec pri hoji v breg vedno, vsaj korak pred spremljevalcema. Zares upam, da bo čimprej ozdravel.
lp DC
Opazoval sem tudi, kako sta dva operativca spremljala Silvana do ekipe PP, mislil sem, da ta "sprehod" spada v koncept vaje
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
jah no, saj zato pa vas niti nisem več čakalmetodg napisal/-a:Še sončna očala smo dali dol.......
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Želel bi dodati sledeče: kot lahko vidite v različnih temah, ki prikazujejo in opisujejo dogajanje na Bledu je treba povedat, da kdor v soboto ni bil na Bledu je zamudil en lep, lep "gasilski dan" v pravem pomenu besede. Veliko za pogledat, veliko za slišat, veliko se za naučit ( če gledaš s prave strani ) se pravi super.
Čestitke organizatorjem !!!

Čestitke organizatorjem !!!

