FIRE CHIEF
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Na tole sem najdu je pa žal v angleščini pa veseno http://www.emergencyranking.de/de/forum ... php?t=1493Tomkat napisal/-a:Ko boš rešil ono z revolveraši in banko bi se pa jaz prijavil za kak nasvet.Tine Žen napisal/-a:No jas sem to 13 misijo končno naredil
Ali pa če je kdo to mogoče že predelal.![]()
Že vnaprej HVALA!!!
Zdele sem brsal po netu pa sm najdel tole odzunaj je nova igrica Emrgency 4 vec na http://www.emergency4.de/
Na se tole spada zravenTine Žen napisal/-a:Na tole sem najdu je pa žal v angleščini pa veseno http://www.emergencyranking.de/de/forum ... php?t=1493Tomkat napisal/-a:Ko boš rešil ono z revolveraši in banko bi se pa jaz prijavil za kak nasvet.Tine Žen napisal/-a:No jas sem to 13 misijo končno naredil
Ali pa če je kdo to mogoče že predelal.![]()
Že vnaprej HVALA!!!
http://www.emergencyranking.de/de/forum ... php?t=2376
Tomkat napisal/-a:Hvala za pomoč!![]()
Sedaj ne preostane drugega, kot da to preizkusim v praksi. Seveda ko bo čas. Morda čez vikend. O rezultatih pa poročam.
Naprej moraš pobarati okoli tiste ki jih potolčeta iz avta, ko gresta v banko kar se da hitro pred njo z psihologom nato vsa vozila na varnostno razdalo se moraš oddaljiti vse službe tja pa pošlješ avto za beg (je pod policijskimi čisto spodaj) ko izstopita iz banke predlagam da najprej shraniš igro da ne boš vse še enkrat delal nato pa
Prva zapora: na cesto desno od banke ki gre proti severu postavi zaporo ima jo kombi ali oklepnik avto mora zapeljati z vsemi štirimi gumami čez njo nato se vstavi potem se pa odloči aretacija ali ostrostrelec
Druga zapora (rezerva): 4 pasova cesta ki pelje na jug mimo železniške postaje (postaja je da desni strani ceste) oba pasova proti jugu zapri z trmi zaporami. Ampak šele takrat ko bo avto dokaj blizu ker če ne bo zastoj pa si zadevo zaključil to velja za obe zapori na koncu akcije jih odstrani obvezno!
Avto gre 100% po teh dveh cestah sem večat poskusil vedno ista smer.
Še nasvet:
V bližino zapeli že pred tem tri gvcje oz gasilce vozila z vodo (jaz sem poslal 1x orodno(RW) 3xz vodo(TLF) v orodnem tudi gasilce) bo eksplozija v banki tik zatem ko speljeta
gori tudi v sami banki se pravi se loti tudi notranjega gašenja ena oseba potrebuje NMP (nujna medicinska pomoč) ostale pa moraš evakuirat ven sicer sobe ne zaključiš
Tine, si prepričan, da je že zunaj? Ker v Download sekciji še namreč ni demota na voljo.Tine Žen napisal/-a:Zdele sem brsal po netu pa sm najdel tole odzunaj je nova igrica Emrgency 4 vec na http://www.emergency4.de/
Na neki naši spletni strani sem prebral da je odzunaj že v ZDA,Martin P. napisal/-a:Tine, si prepričan, da je že zunaj? Ker v Download sekciji še namreč ni demota na voljo.Tine Žen napisal/-a:Zdele sem brsal po netu pa sm najdel tole odzunaj je nova igrica Emrgency 4 vec na http://www.emergency4.de/Upajmo, da bo čimprej.
k nam naj bi prišla aprila sem pa gledal zdajle neko drugo tujo stran pravijo pa da izide aprila tako da sem sedaj tudi že jas v dvomih
- 13-PGD CERKLJE
- Prispevkov: 198
- Pridružen: 26. April 2005, 16:52
- Kraj: Cerklje
13-PGD CERKLJE napisal/-a:ali mi lahko nekdo prosim pove kako nardiš sobo v kateri rešuješ iz pod plaza?
lahko tudi na ZS.
hvala že vnaprej pa lep pozdrav!
potrebna vozila:
avto dvigalo
inžinerja
terenec z vodnikom psa (predlagam2x)
NMP (vozila in helikopter)
gasilce voz z opremo in avto lestev
avto vleka (odvoz razbitih vozil)
Potek:
Najprej naroči avto dvigalo zato ker moraš s dovozne ceste najprej umakni skalo da sploh prideš zraven.
Inžinerja takoj pošli k elektrarni ob reki obvezno izklopi električni tok!
Z ostalimi pa na delo gasilce pošli izkleščevati ljudi iz vozil vodnike psov pošli na plazišče psa moraš spustiti če kaj najde zalaja avtolestev ena od hiš na levi strani ceste po kateri prihajaš v prvem nadstropju poškodovana oseba (mislim da pol hiše manjka) greš z gasilcem gor prineseš dol predaš zdravniku.
Ponesrečene sproti odvažaj tiste ki jih pes najde na plazu v dolino z helikopterjem obvezno saj ti drugače med prenosom umre ( ko maš klikleno na helikopterju se samo postavi na ponesrečenca z miško pa ti pokaže nosila v dolini ga odložiš in oskrbiš)
Nekaj ponesrečenih je pod ruševinami avto dvigalo uporabi za dvig
Vozila ni nujno odvažati je pa pametno saj ti drugače delajo napoto (tista iz katerih boš izrezal ljudi)
Več se pa že ne spomnim je pa to več ali man vse
Pa res preglej vse zgornje območje s psom jih je kar nekaj gor pod snegom.
