lp DC
Intervencijsko vozilo SŽ-ja
Moderator: Janez Tratnik
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Intervencijsko vozilo SŽ-ja
Me zanima, če je že kdo videl to vozilo, ali je (tudi) gasilsko - intervencijsko..itd
Za ceno 91 mio sit (brez DDV) bi morala to biti "huda makina"
lp DC
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
- Mitja Gregorič
- Naj forumovec 2003

- Prispevkov: 4959
- Pridružen: 23. September 2002, 10:37
- Kraj: Volčja Draga
- Kontakt:
JA rad bi ga videl kdaj pa kdaj še posebej med "sezono" tud na relacijah po Primorski oz. po njenih tirih.......da se sem pa tja tud naužije "frišnega" vetra (Burje) ... da ne bi samo "MUFE" nabiral v kakem vlažnem in temnem depožitu* (* skladišču)....
aja...pa da bi tud se kej pretegnil......za 91m se lahko malo potrudi.....sej v glavne bo na tirih ane??

aja...pa da bi tud se kej pretegnil......za 91m se lahko malo potrudi.....sej v glavne bo na tirih ane??
Zadnjič spremenil Mitja Gregorič, dne 12. Oktober 2005, 14:27, skupaj popravljeno 1 krat.
- prostovoljni gasilec
- Prispevkov: 254
- Pridružen: 10. Marec 2005, 18:08
- Kraj: ob izviru Ljubljanice
O tej "makini" smo nekaj besed rekli že na tem forumu.
Vsaj v tejle temi:
viewtopic.php?t=3451&postdays=0&postorder=asc&start=15
Sicer pa kolikor jaz vem zadeva stoji zvesto parkirana na območju železniške postaje Ljubljana, bližje Vilharjeve ceste. Koliko je pa aktivna, kdaj in kje pa verjetno najbolje vedo tisti, ki so jo kupili. (SŽ
)
Verjetno tudi to zakaj jo ni nič na območje burje in pršuta!
Vsaj v tejle temi:
viewtopic.php?t=3451&postdays=0&postorder=asc&start=15
Sicer pa kolikor jaz vem zadeva stoji zvesto parkirana na območju železniške postaje Ljubljana, bližje Vilharjeve ceste. Koliko je pa aktivna, kdaj in kje pa verjetno najbolje vedo tisti, ki so jo kupili. (SŽ
Verjetno tudi to zakaj jo ni nič na območje burje in pršuta!
LP iz Celja
Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)

Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)

Ja, vidiš tak je toTomkat napisal/-a:O tej "makini" smo nekaj besed rekli že na tem forumu.
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
- gasilec dejan
- Prispevkov: 265
- Pridružen: 4. Junij 2005, 22:20
- Kraj: Pobrežje-Malečnik
- Kontakt:
Lep pozdrav!
Danes sem bral načrt sodelovanja sž-ja vaji vlak2005 in zasledil vozilo unimog, med drugim sem tudi videl eno vozilo unimog na glavnem trgu z plugom za zimo odspredaj in mislil da bo tisto vozilo jutri sodelovalo. Ampak kot sem opazo bo to boljše vozilo unimog prav lepo sem presenečen.
Lep pozdrav Dejan
Danes sem bral načrt sodelovanja sž-ja vaji vlak2005 in zasledil vozilo unimog, med drugim sem tudi videl eno vozilo unimog na glavnem trgu z plugom za zimo odspredaj in mislil da bo tisto vozilo jutri sodelovalo. Ampak kot sem opazo bo to boljše vozilo unimog prav lepo sem presenečen.
Lep pozdrav Dejan
Če si hotel reči, da bo tale Unimog (U300) od Nigrada (s plugom, ki stoji na Glavnem trgu) sodeloval na vaji "Vlak 2005", si se malce zmotilgasilec dejan napisal/-a:Lep pozdrav!
Danes sem bral načrt sodelovanja sž-ja vaji vlak2005 in zasledil vozilo unimog, med drugim sem tudi videl eno vozilo unimog na glavnem trgu z plugom za zimo odspredaj in mislil da bo tisto vozilo jutri sodelovalo. Ampak kot sem opazo bo to boljše vozilo unimog prav lepo sem presenečen.
Lep pozdrav Dejan
LP,
Martin Plavec
- gasilec dejan
- Prispevkov: 265
- Pridružen: 4. Junij 2005, 22:20
- Kraj: Pobrežje-Malečnik
- Kontakt:
Lep pozdrav!
Martin P.
Če si hotel reči, da bo tale Unimog (U300) od Nigrada (s plugom, ki stoji na Glavnem trgu) sodeloval na vaji "Vlak 2005", si se malce zmotil . Na vaji bo namreč sodeloval Unimog od SŽ, o katerem je govora v tej temi! Kdo ga bo pripeljal, je pa druga zgodba. Drugače pa stoji na Grajskem trgu še Unimog (U3550) od CZ z avtodvigalom.
Nisem misli da bo sodeloval, ker sem le opazil da bo od sž unimog. Bil sem presenečen nad samim unimogom od sž vizualno pa cena avta.
Lep pozdrav Dejan
Martin P.
Če si hotel reči, da bo tale Unimog (U300) od Nigrada (s plugom, ki stoji na Glavnem trgu) sodeloval na vaji "Vlak 2005", si se malce zmotil . Na vaji bo namreč sodeloval Unimog od SŽ, o katerem je govora v tej temi! Kdo ga bo pripeljal, je pa druga zgodba. Drugače pa stoji na Grajskem trgu še Unimog (U3550) od CZ z avtodvigalom.
Nisem misli da bo sodeloval, ker sem le opazil da bo od sž unimog. Bil sem presenečen nad samim unimogom od sž vizualno pa cena avta.
Lep pozdrav Dejan
- gasilec dejan
- Prispevkov: 265
- Pridružen: 4. Junij 2005, 22:20
- Kraj: Pobrežje-Malečnik
- Kontakt:
- gasilec dejan
- Prispevkov: 265
- Pridružen: 4. Junij 2005, 22:20
- Kraj: Pobrežje-Malečnik
- Kontakt:




