ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
-
adem saramatija
ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE
V današnjih Slovenskih novicah je na 5. strani objavljen zelo zanimiv in poučen članek o "našem" vodilnem tovarišu GZS..... 
-
nisem Adi Smolar
Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE
Takšno - kratko "smetenje" (pravzaprav) nima posebnega smisla...pa tudi učinka ne (po moje). Jaz sem v eni drugi temi že zapisal, da ni tega boga in ne zakona, ki bi me prisilil, da bi Antona Korena upošteval kot časti vrednega človeka. Pa to nima zveze z vsebino te teme - pač pa z mnogimi drugimi (predvsem negativnimi) spoznanji, ki sem jih pridobil v dvajsetih letih najinega poznanstva. Tukaj jih ne bom navajal, ker je tega preveč - trenutno mu najbolj zamerim, da je (kljub stalnemu navajanju - univ. dipl. psih.) izpadel dosti večji bedak kot njegov učitelj - EE (ing. kmet.).
lp DC
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE
Drago napisal/-a:Takšno - kratko "smetenje" (pravzaprav) nima posebnega smisla...pa tudi učinka ne (po moje). Jaz sem v eni drugi temi že zapisal, da ni tega boga in ne zakona, ki bi me prisilil, da bi Antona Korena upošteval kot časti vrednega človeka. Pa to nima zveze z vsebino te teme - pač pa z mnogimi drugimi (predvsem negativnimi) spoznanji, ki sem jih pridobil v dvajsetih letih najinega poznanstva. Tukaj jih ne bom navajal, ker je tega preveč - trenutno mu najbolj zamerim, da je (kljub stalnemu navajanju - univ. dipl. psih.) izpadel dosti večji bedak kot njegov učitelj - EE (ing. kmet.).![]()
lp DC
Ta je pa huda.
Lp.
Flying isn't dangerous. Crashing is what's dangerous.
Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE
Nekam žalostno in (predvsem) neprepričljivo mi zveni naš "lepi Toni" in če je to res potem tudi plače ni dobival - ali kako?
Vir: Radio1
lp DC
Vir: Radio1
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE
Eto, Toni Koren (po gasilsko) oziroma Anton Koren bo prejel priznanje za življensko delo zaposlenega na Zavodu RS za zaposlovanje. Morebitna korupcija je (vsestransko) zanikana in..."mirna Bosna". Nikjer pa (še) nisem zasledil zanikanja silnega bogastva in podatka o (skupnih) prihodkih Antona Korena, ki pač ne morejo biti tajnost, saj gre za javno funkcijo oziroma (več javnih) funkcij, od izvrševanja katerih je (izgleda da - prekleto dobro) plačan. Do sedaj me to ni pretirano zanimalo, ampak, ker (spet) dobivam podobne pomisleke kot takrat, ko je bil nagrajen "smrtni hacetar", bom tečen - kot hudič.
lp DC
lp DC
- Priponke
-
- Koren nagrajenec.pdf
- kdo ve, koliko je to v evrčkih?
- (381.54 KiB) Prenešeno 314 krat
Zadnjič obnovil Drago, dne 16. Januar 2013, 19:05.
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
