Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Huda prometna nesreča motorist - osebni avto

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Huda prometna nesreča motorist - osebni avto

Objava rfireman » 28. junij 2008, 23:22

Ob 21.35 uri je prišlo do hude prometne nesreče na cesti Velenje - Celje na Vinskogorskem klancu med voznikom osebnega vozila in voznikom motornega kolesa. Več podatkov sledi kasneje, ker v trenutku ko to pišem intervencija še vedno poteka.

Iz ReCO Celje smo dobili obvestilo da je prišlo do karambola vendar je med oblačenjem prišlo obvestilo da gori vozilo in nas rabijo zaradi vžiga vozila. Zaradi tega smo izvozili z GVC 1625 in ne z HTV. Ko smo prišli na kraj je močno gorelo motorno kolo katerega smo seveda takoj pogasili.
Seveda je za nami izvozil tudi HTV.
Voznik je bil v vozilu v katerega je trčil. Bilo je grozno, ne vem kako naj opišem.

Razlog za kaj sem odprl to temo je ta, da v dvanajstih letih odkar opravljam intervencije še nisem videl tako hudega karambola. Takšne stvari sem do zdaj videl samo na svetovnem spletu in TV :( in seveda da vas obvestim o tem res hudem karambolu :(
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1803
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Odg: Huda prometna nesreča motorist - osebni avto

Objava rfireman » 29. junij 2008, 0:09

Ob 23.50 uri se je ekipa s HTV-jem vrnila nazaj v dom. S tehničnim posegom so odprli prednja desna vrata in pokojnika dali ven iz vozila.
Uporabnikova podoba
rfireman

Objava rfireman » 29. junij 2008, 1:56

Grafični prikaz
Priloge
clip_image002.jpg
Uporabnikova podoba
rfireman

Objava zonty » 29. junij 2008, 15:19

kakšne fotke??ker glede na izjave je bilo res krvavo
zonty

Objave: 85
Registriran: 15. februar 2007, 14:35

Objava rfireman » 29. junij 2008, 16:16

Ko jih dobim bom dal kakšno gor ampak tako sliko ki bo diskretna. :oops: Slikal sem pa tak js :wink:
Uporabnikova podoba
rfireman

Objava YOCO » 29. junij 2008, 21:02

rfireman je napisal: med oblačenjem prišlo obvestilo da gori vozilo in nas rabijo zaradi vžiga vozila. Zaradi tega smo izvozili z GVC 1625 in ne z HTV. Ko smo prišli na kraj je močno gorelo motorno kolo katerega smo seveda takoj pogasili.
Seveda je za nami izvozil tudi HTV.

Kako bi se odvilo, če bi obvestilo o požaru prišlo par minut kasneje (al pa sploh ne) in bi izvozili z HTV-jem ali ko bi videli vozilo v ognju na mestu intervencije.
Vsako gorenje ni požar,
vsak požar pa je gorenje!
Uporabnikova podoba
YOCO

Objave: 77
Registriran: 9. april 2008, 21:59

Objava Joco » 29. junij 2008, 23:20

v HTV-ju imamo okoli 500l vode ravno zaradi taksnih primerov, ali ce pride do kakrkolisnih nepredvidenih tezav ko smo ze na kraju. ce ze druga ne bi pozar omejili do prihoda gvc 1625. taksno je moje mnenje, za kj vec bo treba rfireman-a vprasat kr je sodeloval na intrvenciji.
Ostanite to kar ste!!
Uporabnikova podoba
Joco

Objave: 116
Registriran: 26. oktober 2003, 18:21
GE: Velenje

Objava rfireman » 30. junij 2008, 7:40

Joco je napisal:v HTV-ju imamo okoli 500l vode ravno zaradi taksnih primerov, ali ce pride do kakrkolisnih nepredvidenih tezav ko smo ze na kraju. ce ze druga ne bi pozar omejili do prihoda gvc 1625. taksno je moje mnenje, za kj vec bo treba rfireman-a vprasat kr je sodeloval na intrvenciji.

Točno tako :!:
Uporabnikova podoba
rfireman

Objava Marko Novak » 30. junij 2008, 23:32

Nobenih slik prosim. Pritožba s strani vpletenih :!:
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava amaterka » 1. julij 2008, 11:02

Mene pa zanima, če drži informacija, da je avto, v katerega se je motorist zaletel, premaknilo za 6 ali 7 metrov?

In pa zakaj je zdaj naenkrat spremenjena izjava rfireman-a o izgledu nesreče (motorist na sovoznikovem sedežu itd..).. Tako pač izgledajo nesreče, takšna je realna slika in s tem se gasilci spopadajo(mo), ne vem zakaj je zdaj treba nekaj cenzurirat.

Sožalje vsem, ki so ga poznali.
We didn't start the fire, it was always burning since the world's been turning. We didn't start the fire, no we didn't light it but we try to fight it...
Uporabnikova podoba
amaterka

Objave: 62
Registriran: 12. april 2005, 18:14

Objava zonty » 1. julij 2008, 13:17

dj pol na privat saj:)) me vseeno zanima
zonty

Objave: 85
Registriran: 15. februar 2007, 14:35

Objava blackwollf » 1. julij 2008, 17:51

glede spremembe tudi mene zanima zakaj tako in sedaj se mi poraja tudi uprašanje ki mislim da je tukaj naletelo na pravo mesto...
zanima me ob tej spremembi poročila ali je res moj prijatelj tako zapustil ta svet kod je pisalo prvotno ali je tukaj še kaj druga vmes!!!???!!!???!!!
realno razumem zadeve glede slik kod si mi obrazložil rfireman... ne razumem pa spremembe poročila

upam da me razumete,da me zanima realno kaj se je zgodilo z našim Markom

lep pozdrav
blackwollf

Objave: 2
Registriran: 30. junij 2008, 0:26

Objava rfireman » 1. julij 2008, 21:11

Mene pa zanima, če drži informacija, da je avto, v katerega se je motorist zaletel, premaknilo za 6 ali 7 metrov?

Rekel bi od 2 do 3 metre

In pa zakaj je zdaj naenkrat spremenjena izjava rfireman-a o izgledu nesreče (motorist na sovoznikovem sedežu itd..).. Tako pač izgledajo nesreče, takšna je realna slika in s tem se gasilci spopadajo(mo), ne vem zakaj je zdaj treba nekaj cenzurirat.

Ja motorist je obležal na sopotnikovem sedežu, saj je tudi v časopisu pisalo " Velenjski gasilci so morali s tehničnim posegom izrezati MOTORISTA iz VOZILA"
Zakaj se je cenzuriralo bo moral pojasniti moderator, če ne bom opisal vse še enkrat čeprav mi ni všeč da moram sploh razmišljat kako je ta nesreča "izgledala"

Sožalje vsem, ki so ga poznali.

Se pridružujem :(
Uporabnikova podoba
rfireman

Objava rfireman » 1. julij 2008, 21:18

glede spremembe tudi mene zanima zakaj tako in sedaj se mi poraja tudi uprašanje ki mislim da je tukaj naletelo na pravo mesto...
zanima me ob tej spremembi poročila ali je res moj prijatelj tako zapustil ta svet kod je pisalo prvotno ali je tukaj še kaj druga vmes!!!???!!!???!!!
realno razumem zadeve glede slik kod si mi obrazložil rfireman... ne razumem pa spremembe poročila

Kot sem že napisal bo moderator pojasnil glede spremembe poročila, se mi zdi da je dober razlog za to :!:
Tvoj prijatelj je zapustil ta svet, ker se je zgodila nesreča, nekaj nepredvidljivega, nekaj kar lahko vsakega izmed nas ali naših bližnjih doleti vsaki dan :(

upam da me razumete,da me zanima realno kaj se je zgodilo z našim Markom

lep pozdrav

En nasvet blackwollf, spominjaj se ga takega kot je bil in nič drugače :!:
Uporabnikova podoba
rfireman

Objava Oskar » 1. julij 2008, 21:27

Ni nobene potrebe, da dvomite v delo moderatorejev. Opis ponesrečenca se ti zdi zanimiv, dokler ni to tvoj znanec ali celo sorodnik ali najbljižji.
Naše poslanstvo je reševanje in gašeneje. Na forumu pa diskutiramo o naših posegih ne o izgledu ponesrečencev.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Naprej

Nazaj na Tehnično reševanje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost