Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Alkohol nameščen v gasilskih vozilih DA/NE?

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Razby » 9. november 2007, 20:05

Sem si ogledal galerijo, not bed, sam me pa zanima kaj oz. kakšen namen ima tisto v modrem okvirju??? :lol: :lol:
Priloge
Gvv 1.JPG
Vse, česar popolnoma ne obvladamo, je nevarno. In to, kar obvladamo, je še nevarnejše; potem postanemo lahkomiselni.

Pavel Razboršek
Uporabnikova podoba
Razby

Objave: 546
Registriran: 3. november 2003, 12:18

Objava 5r002 » 9. november 2007, 20:20

Razby je napisal:Sem si ogledal galerijo, not bed, sam me pa zanima kaj oz. kakšen namen ima tisto v modrem okvirju??? :lol: :lol:

emmm... to je pa dodatna oprema(ni v tipizaciji GZS)... aditiv za gasilce po končani intervenciji oz vaji! :P 8) :wink: :D
Uporabnikova podoba
5r002

Objave: 14
Registriran: 13. julij 2006, 18:53

Objava gasrok » 9. november 2007, 20:28

važn dda ga umes ni...če je pa po po pa sploh ni problema...drugače pa vse čestitke za avto.... :D :D
Na pomoč
gasrok

Objave: 97
Registriran: 30. marec 2007, 11:55

Objava 5r002 » 9. november 2007, 22:13

gasrok je napisal:važn dda ga umes ni...če je pa po po pa sploh ni problema...drugače pa vse čestitke za avto.... :D :D

Hvala, hvala! :D
Ne, ne... za umes mamo pa vodo! :wink:
Uporabnikova podoba
5r002

Objava Aljaž » 9. november 2007, 22:55

Dobro vozilo. Glede sodčka pa lahko bi ga dal na manj vidno mesto ljudje samo vidijo nas ko spijemo kakšen glažek pa že govorijo o nas ne preveč lepe stvari :? :lol:
Lp. Aljaž Kotnik
Kjer je dim je tudi ogenj! Je blo, je in vedno bo!
Aljaž

Objave: 206
Registriran: 11. januar 2007, 22:41

Objava Pero » 9. november 2007, 23:57

dok ste na intevenciji in po intervenciji v katerikoli gasilskih oblekah , po moznosti ob gasilskih vozilih, rajse pijte vodo...

LP
Don't raise your voice, Improve your argument!
Uporabnikova podoba
Pero

Objave: 1091
Registriran: 17. april 2006, 17:34

Objava sašo » 10. november 2007, 9:21

In potem jamramo, da nimamo kam dat opreme... :lol: Se pravi da je to vozilo netipizirano, ker ima 505 L gasilnega sredstva 8)
Sem pa videl v Škofji Loki kavni avtomat v teh. vozilu in zadeva se mi je zdela fenomenalna- ločani so povedali, da je čakanje na preiskovalnega sodnika na zimsko jutro sila neprijetna zadeva ter da si tako skuhajo kavo ali čaj...
Čestitke za lepo izdelamno vozilo in srečno vožnjo na in iz intervencije.
Lep pozdrav, Sašo!
sašo

Objave: 177
Registriran: 23. april 2004, 18:22

Objava Andrej » 10. november 2007, 9:42

Da še jaz malo pokomentiram.

V tistem sodčku je najbolj univerzalno gasilno sredstvo. Vsebuje vodo, peno in CO2. Če ga kaj ostane, še gasilci lahko privežejo svojo dušo.
Andrej

Objave: 499
Registriran: 27. avgust 2002, 16:44

Objava Janez Tratnik » 10. november 2007, 10:48

Menim, da je ta sod višek neokusnosti. To kaže na odnos nekaterih do gasilerije. In potem se čudijo, da nas majo za pijance.

Predvidevam, da me bo sedaj poklical kak član iz dotičnega društva in mi razlagal, kako je zadeva v redu po intervenciji, spraševal v stilu ali pri vas nič ne spijete itd.itd.

Moje mnenje: Sramota na kvadrat.
Zadnjič uredil Janez Tratnik - 10. november 2007, 12:10. Skupaj urejeno 1 krat.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
Uporabnikova podoba
Janez Tratnik
moderator
moderator

Objave: 2788
Registriran: 7. avgust 2002, 8:47

Objava 5r002 » 10. november 2007, 11:14

Janez Tratnik je napisal:Menim, da je ta sod višek neokusnosti. To kaže na odnos nekaterih do gasilerije. In potem se čudijo, da nas majo za pijance.

Predvidevam, da me bo sedaj poklical kak član iz dotičnega društva in mi razlagal, kako je zadeva v redu po intervenciji, spraševal v stilu ali pri vas nič ne spijete itd.itd.

Moje mnenje sramota na kvadrat.

Če se ne motim ta tema ni namenjena temu ampak ok...

Zgleda da te ni nič v vašem društvu, saj imate zraven garaže v hladilniku dosti pijače(ne samo cockte...)!
Tako da če že modruješ o tej stvari najprej naredi to doma pri sebi!! Sramota ja!!
Uporabnikova podoba
5r002

Objava Janez Tratnik » 10. november 2007, 11:17

5r002 je napisal:
Janez Tratnik je napisal:Menim, da je ta sod višek neokusnosti. To kaže na odnos nekaterih do gasilerije. In potem se čudijo, da nas majo za pijance.

Zgleda da te ni nič v vašem društvu, saj imate zraven garaže v hladilniku dosti pijače(ne samo cockte...)!
Tako da če že modruješ o tej stvari najprej naredi to doma pri sebi!!

Seveda jo imamo. In naš hladilnik ni nikoli prazen. Če prideš na obisk boš tudi ti dobil kaj iz njega ni panike. Samo v vozilo dajat sod pira in delat še nosilec za to, je pa višek in od tega ne odstopim.

Ko boš pa kaj v Žireh se pa le oglasi na dobrote iz našega hladilnika. Resno. Bova še v živo lahko rekla kaj na to temo.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
Uporabnikova podoba
Janez Tratnik
moderator
moderator

Objave: 2788
Registriran: 7. avgust 2002, 8:47

Objava 5r002 » 10. november 2007, 12:08

Janez Tratnik je napisal:
5r002 je napisal:

Tako da če že modruješ o tej stvari najprej naredi to doma pri sebi!!

Seveda jo imamo. In naš hladilnik ni nikoli prazen. Če prideš na obisk boš tudi ti dobil kaj iz njega ni panike. Samo v vozilo dajat sod pira in delat še nosilec za to, je pa višek in od tega ne odstopim.

Ko boš pa kaj v Žireh se pa le oglasi na dobrote iz našega hladilnika. Resno. Bova še v živo lahko rekla kaj na to temo.

Aja-za v dom je za v avto pa ne... No ti povem da bom po vaji raje šel pogledat sodček kakor pa poslušal take modrijane z dvojnimi merili na soncu pri +30°C!

V vašem domu smo pa že bili... smo si ogledovali vaše vozilo slabo leto nazaj...

Zdej pa dosti o tej temi z moje strani!!

LP
Uporabnikova podoba
5r002

Objava Sul » 10. november 2007, 12:19

Upam da sidrišče ni namensko narejeno za sodček piva. Če ste ga postavili na to mesto zaradi prevzema vozila nimam nič proti, vendar v nasprotnem primeru mislim da je to skrajno nedopustno in neodgovorno. Morate se zavedati da je intervencija končana takrat ko je vsa oprema pripravljena za naslednjo int. oz. ko se vrnete nazaj domov. V vašem primeru pa to pomeni uživanje alkohola med samo intervencijo!
Pivo doma v hladilniku je nekaj povsem drugačnega kot v vozilu! Če ne drugače vsaj ni vsem na očeh.

LP Jaka
Uporabnikova podoba
Sul

Objave: 186
Registriran: 21. december 2003, 14:38

Objava man 14.284 » 10. november 2007, 12:21

Čestitke naj vam vozilo dobro služi!

Glede sodčka se pa 100% strinjam z janezom to pač tja ne sodi že zaradi firbcov in novinarjev ki samo iščejo naše napake in pomankljivosti!! :twisted:
Uporabnikova podoba
man 14.284

Objave: 1012
Registriran: 8. januar 2003, 23:25

Objava Marky » 10. november 2007, 13:48

Tole je pa res neodgovorno in neprimerno! Meni je kapo dvignilo!!

V korist vaših članov in vseh, ki bodo kdaj pili iz tega sodčka predlagam ustrezno hlajenje. Sodček na tej lokaciji nekje julija ali avgusta bo bolj podoben juhi, kot pa da bi izpolnjeval svoj namen. Zadevo ali premaknite v bolj hladen predel avtomobila ali pa si uredite hlajenje. Če ne drugega imate zagotovo kakšen aparat na CO2 pa z malo tehničnega znanja, iznajdljivosti pa s kombinacijo s kako staro že odpisano točilno pipo se da vse popravit.

=D>
Marky

Objave: 16
Registriran: 26. oktober 2004, 10:42

Naprej

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 10 gostov