Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Objava Oskar » 31. marec 2009, 11:12

Vedeževanje za gasilce.

Na željo številnih članov, odpiramo novo rubriko Vedežavanje za gasilce. Stvar je čisto resna in v skladu z današnjimi trendi. Skoraj ni radijske in TV postaje kjer ne bi nekaj svetovali in vedeževali. Tako smo tudi na našem forumu dolgo iskali primernega vedeževalca. No, končno sem kar sam uspešno končal tečaj vedeževanja, ki je potekal kar tri mesece v hotelu Zvezda v Muski Soboti. Moram priznati, da sem se dosti naučil in v praksi že preizkusil.

Kaj morate storiti vi ?

1. napišite v katerem nebesnem znamenju ste rojeni
2. v kateri regiji stanujete (primorska, gorenjska itd...)
3. kakšen čin imate v gasilstvu
4. zakonski stan

To je vse in v najkrajšem času vam odgovorim in povem kaj vas čaka v bližnji prihodnosti. Poskusite , nič vas ne stane , razen, če želite šloganje iz kavne usedline, takrat mi morate poslati 10 dkg bar kave!
Opomba: sodelujete na lastno odgovornost in za posledice vedeževanja ne odgovrajmo
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Odg: Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Objava rfireman » 31. marec 2009, 21:53

A ti to resno ali spet kakšna 1. Aprilska :?: :roll:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1801
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Objava Tomkat » 31. marec 2009, 22:01

No, pa da poizkusim (neko mora) :^o :

1. Strelec
2. Štajerska (Celjska)
3. Gasilski častnik
4. Srečno poročen

Pa da vidim kaj bo "ratalo". Samo ne piši mi, da če sem parketar, da sem nagnjen k težavami s koleni... :lol: :wink: :evil:
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabnikova podoba
Tomkat

Objave: 1875
Registriran: 4. marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas

Objava Oskar » 31. marec 2009, 22:38

Hvala za prebit led. Ni prvoaprilska !

družina:
Torej gospod Tomkat naj vam takoj povem , da karte govorijo, da ste poročen , žena pa srečna. Nekaj mi govori, da je ženi ime Katja in ima številko moderca 4. Radi bi šli na Roglo, pa žena noče niti slišat.
Žena vas drži dokaj na kratko, kar je dobro , saj zvezde vam kažejo dolg in srečen zakon, v katerem se bosta z drago prepirala le o število otrok.
Ker ste dali Celjska v oklepaj, sklepam da ste težki lokalpatriot
denar:
Denarnih težav ne bo večjih, ampak na minus na TR se pa le odvadite
gasilci:
Kot gasilski častnik, bi lahko več naredili za društvo saj kažete večje sposobnosti kot pa vam je videti. Na naslednjih volitvah boste kandidirali za UO GZ.
zdravje:
Pa shujšat bo treba, uniforme so drage.

Upam , da sem vam kaj pomagal. Bilo bi še bolje pa je oblačno in ne vidim zvezd.
jasnovidec karso
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava fenix4 » 31. marec 2009, 22:42

bravo Oskar, lepa. No, pa da te še jaz preizkusim:)

dvojček
gorenjska
gasilski častnik
neporočen, srečno zaljubljen

lp
Uporabnikova podoba
fenix4

Objave: 98
Registriran: 16. april 2005, 11:11

Objava Oskar » 31. marec 2009, 22:56

Hvala za zaupanje

Kot prvo, mene ni treba preizkušat ker sem preizkušen kader. Kot največji uspeh si štejem točno napoved volitev V Krškem. #-o

splošno:
Sklepam, da ste mlad moški, ki ve kaj hoče. Sicer radi polemizirate za vsako figo.
ljubezen:
Vaše dekle se bo še tolklo po glavi ker se je zaljubilo v gasilca. Čim več jo peljite med gasilce, da se privadi.
denar: ni problema saj ste gorenc in imate recesijo že v krvi. Vi bi si sicer želeli več ampak je treba v šole naredit prvo.
gasilci:
ste eden tistih, ki mu veliko in preveč pomenijo tekmovanja, zamislite se malo. Dočakali boste gasilskega veterana. Vodilnih funkcij si ne želite preveč ker vas bodo povozili.
zdravje:
malo je vplivalo na vas to, da smo prestavili čas za eno uro naprej, prej vam je stal v postelji, sedaj pa na poti v službo ali šolo.
Pazite se aprila, viroza vas bo sigurno ujela.

toliko, nekaj sigurno drži, ostalo pa še bo.
Lp
jasnovidec karso
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Tomkat » 31. marec 2009, 22:59

Hvala lepa za tole astro-šlogarsko interpretacijo!

Priznati moram, da je rezultat vedeževanja presenetljivo ustrezen resnici. =D> Sploh tisto o stanju na TRR in o hujšanju.

Sumljivo veliko pa karte vedo o moji ženi. :shock: Da tvoje metode vedeževanja ne vključujejo še česa drugega ...??? (Ali naj te drugič pokličem, preden pridem domov?) (Malo heca, nooo :wink: )
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabnikova podoba
Tomkat

Objave: 1875
Registriran: 4. marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas

Objava fenix4 » 1. april 2009, 8:53

bravo Oskar, moram te pohvaliti, vendar z dvema manjšima popravkoma.....moja punca je tud že gasilka, tko da jo glava glih ne boli preveš, pa pri tekmovanjih je bla zgleda slaba svetloba na kartah, ker sem po duši operativeh in ne dirkač:)
Uporabnikova podoba
fenix4

Objave: 98
Registriran: 16. april 2005, 11:11

Objava Đuro » 1. april 2009, 12:33

ha ha ha, da še jaz probam, pa da vidim kaj mi pravijo "zvezde". he he he

1. rak
2. štajerska
3. gasilec 1
4. samski
PGD Hoče - since 1888
http://www.gasilci-hoce.si/
Uporabnikova podoba
Đuro

Objave: 240
Registriran: 26. november 2006, 16:00
GE: Hoče

Objava Oskar » 1. april 2009, 14:55

Hvala Duro.
Najprej naj vas opozorim , da imamo na forumu za smeh take male smeške namesto ha in he ! #-o

Predvidevam, da ste polnoleten , ker to je pogoj za vedeževanje.

splošno: V kratkem boste žal morali na pogreb, vendar ne v sorodstvu. Preveč časa prečepite pred računalnikom !
družina: Skrajni čas je da greste na svoje. Ker ste rojen poleti, in ste kot rak dokaj trmast, to še ne bo hitro.
gasilci: vročina vas ne moti zato ste postali gasilec. Nabavite si leče ker očala so moteča pri notranjem gašenju. V vašem gasilskem društvo bi lahko več naredili za zamenjavo dotrajanega vodstva. Karte kažejo, da boste nekoč predsednik PGD.
denar: Z denarjem delajte previdno in ste dokaj škrt kadar je treba dat za rundo. Plačajte čimprej loto, čaka vas lep dobitek, ki pa ga boste žal zagonu za nepomembne stvari
zdravje: brez problemov, ampak brez kondoma nikar niti ne poskušajte.

Drži kot pes ježa ! :D :D
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 1. april 2009, 15:15

Tole sem dobil na ZS. Če želite, da se ne vidi vaš profil se prijavite kot gost. Na ZS mi ne pošiljajte podatkov. Delam javno kot kaka stara kurba ! :D

Rak
Gorenska
Gasilski častnik 1. stopnje
10 let poročen, oče 2 otrok

splošno:
Ja kaj naj napišem, dokaj kompleksna osebnost ste, ki je v življenju dala ogromno skozi. To da ste Gorenc je vaša prednost, ker če bi bili Štajerc bi že zdavnja propadu zaradi alkohola. Tako pa ste sedaj vzoren oče in mož.
družina:
Otrok je zaenkrat dovolj, recesija je tu. Preverite če imate pravilno nameščen poštni nabiralnik :D Žena je večkrat nervozna ko vas dolgo ni iz gasilskega doma. Nikoli se ne bo navadila da raje delate zastonj kot za denar, kar je lepa ampak nekoristna lastnost.
gasilci: Skrajni čas , da malo spustite vajeti in daste mladim malo dihat. Na letošnjem občnem zboru ste pričakovali medaljo , ki je ni bilo. Ne se sekirat itak vidim v zvezdah da imate tega že veliko.
denar:
imate ga premalo, žal tudi v bodoče ni večjih izgledov za izboljšanje stanja. Lota ne igrajte ker ni nobenih šans :D
zdravje:
nekam bledi ste zadnje čase. Pri nedeljskem kosilu si privoščite liter štajerskega vina , ki je dobro za krvni obtok. Otrokom pa naravni sok , ne teh zanič oranžad iz Spara. #-o

ahoj mejte se
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Neverni Tomaž » 1. april 2009, 15:28

Da vidmo kaj bo s tegale padlo ...

Bik
Štajerska
Gasilec I.
Ledih, a ne fraj!
Neverni Tomaž

Objava rfireman » 1. april 2009, 16:13

Pa še js

Strelec
Savinjsko Šaleška ( Štajerska )
NGČ
zaročen, še kmalu pa poročen :D
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1801
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Objava kmhslo » 1. april 2009, 17:19

Kozorog
Dolenjska med tednom Štajerska
Gasilec
Samski
kmhslo

Objave: 278
Registriran: 3. junij 2008, 22:22

Objava Oskar » 1. april 2009, 17:40

neverni tomaž
Bik
Štajerska
Gasilec I.
Ledih, a ne fraj!

splošno.
Pred vami je svetla prihodnost, le boljše žarnice namontirajte po bajti, da bo bolj svetlo. Če ste Štajerc naj vas opozorim, da se reče tam ledig ne ledih. :D
družina:
Ne odlašajte s poroko, nova vlada pripravlja davek na neporočene po vzoru jodlarjev.
gasilci: Imam vas na sumu , da so vam gasilec 1 kar dali na leta. Bolje je oditi na tečaj za vodjo skupine. V vaši enoti škripa izobraževanje. povejte poveljniku, da predavam za 50 eur do onemoglosti. (biznis je biznis, saj ni važno koliko stane , glavno da je poceni)
denar:
Več ko ga imate več ga zapravite. Imate grdo navado, da v trgovini vržete v voziček tudi stvari , ki jih nujno ne potrebujete.
zdravje:
Ni večjih problemov. V velikonočnem času pa imejte mero , ne tako kot lansko leto, ko vas je bolel želodec. Vaši mački privoščite tudi kakšno konzervo ne samo suhe brikete.

Toliko za danes , sedaj sem istrošen in grem na črnogorski fitnes (saj veste, tako dolgo ležiš , da te vse boli)
:toilet: :tongue:
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Naprej

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost