ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Vse kar je povezano z organiziranostjo gasilstva in predpisi
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
adem saramatija

ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Odgovor Napisal/-a adem saramatija »

V današnjih Slovenskih novicah je na 5. strani objavljen zelo zanimiv in poučen članek o "našem" vodilnem tovarišu GZS..... =D>
Gost

Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Odgovor Napisal/-a Gost »

Kam so napeljane tirnice našega vlaka....?
nisem Adi Smolar

Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Odgovor Napisal/-a nisem Adi Smolar »

Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Odgovor Napisal/-a Drago »

Takšno - kratko "smetenje" (pravzaprav) nima posebnega smisla...pa tudi učinka ne (po moje). Jaz sem v eni drugi temi že zapisal, da ni tega boga in ne zakona, ki bi me prisilil, da bi Antona Korena upošteval kot časti vrednega človeka. Pa to nima zveze z vsebino te teme - pač pa z mnogimi drugimi (predvsem negativnimi) spoznanji, ki sem jih pridobil v dvajsetih letih najinega poznanstva. Tukaj jih ne bom navajal, ker je tega preveč - trenutno mu najbolj zamerim, da je (kljub stalnemu navajanju - univ. dipl. psih.) izpadel dosti večji bedak kot njegov učitelj - EE (ing. kmet.). #-o

lp DC :smoke:
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Uporabniški avatar
alc33
Prispevkov: 184
Pridružen: 19. April 2009, 10:10
Kraj: NorthEast

Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Odgovor Napisal/-a alc33 »

Drago napisal/-a:Takšno - kratko "smetenje" (pravzaprav) nima posebnega smisla...pa tudi učinka ne (po moje). Jaz sem v eni drugi temi že zapisal, da ni tega boga in ne zakona, ki bi me prisilil, da bi Antona Korena upošteval kot časti vrednega človeka. Pa to nima zveze z vsebino te teme - pač pa z mnogimi drugimi (predvsem negativnimi) spoznanji, ki sem jih pridobil v dvajsetih letih najinega poznanstva. Tukaj jih ne bom navajal, ker je tega preveč - trenutno mu najbolj zamerim, da je (kljub stalnemu navajanju - univ. dipl. psih.) izpadel dosti večji bedak kot njegov učitelj - EE (ing. kmet.). #-o

lp DC :smoke:
=D> =D> =D>

Ta je pa huda.

Lp.
Flying isn't dangerous. Crashing is what's dangerous.
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Odgovor Napisal/-a Drago »

Nekam žalostno in (predvsem) neprepričljivo mi zveni naš "lepi Toni" in če je to res potem tudi plače ni dobival - ali kako?

Vir: Radio1

lp DC :smoke:
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odg: ZAVOD ZA ZAPOSLOVANJE

Odgovor Napisal/-a Drago »

Eto, Toni Koren (po gasilsko) oziroma Anton Koren bo prejel priznanje za življensko delo zaposlenega na Zavodu RS za zaposlovanje. Morebitna korupcija je (vsestransko) zanikana in..."mirna Bosna". Nikjer pa (še) nisem zasledil zanikanja silnega bogastva in podatka o (skupnih) prihodkih Antona Korena, ki pač ne morejo biti tajnost, saj gre za javno funkcijo oziroma (več javnih) funkcij, od izvrševanja katerih je (izgleda da - prekleto dobro) plačan. Do sedaj me to ni pretirano zanimalo, ampak, ker (spet) dobivam podobne pomisleke kot takrat, ko je bil nagrajen "smrtni hacetar", bom tečen - kot hudič. :twisted:

lp DC :smoke:
Priponke
Koren nagrajenec.pdf
kdo ve, koliko je to v evrčkih?
(381.54 KiB) Prenešeno 314 krat


Zadnjič obnovil Drago, dne 16. Januar 2013, 19:05.
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Odgovori