Stran 1 od 3

"tomkat" - postal očka

Objavljeno: 17. November 2007, 15:26
Napisal/-a MatKme
Pozdravljeni! Rad bi vam sporočil veselo novico! :D

Danes opoldne je "tomkat" -> Tomaž Kmecl postal očka, rodil se mu je korajžen in zdrav sin Tjaš. :D Mamica in sinek sta zdrava. :D Vsa družina pa se seveda z očkom na čelu veseli.

Novopečeni stric - Matevž Kmecl

Lep pozdrav!

Objavljeno: 17. November 2007, 15:38
Napisal/-a MarkoŠ
Bravo Tomkat. =D> :beer: :beer: :beer:
Čestitke mamici. =D> \:D/ =D> \:D/ =D> \:D/
Tjašu pa veselo otroštvo. :lol: :lol:

Objavljeno: 17. November 2007, 15:39
Napisal/-a pes
čestitke vsem skupaj

Objavljeno: 17. November 2007, 15:42
Napisal/-a man260
Ja čestitam vsem. Pa da ga boste dobro zapili.

Objavljeno: 17. November 2007, 15:43
Napisal/-a Franci
Čestitke ob srečnem dogodku vsem trem. :happy:

Objavljeno: 17. November 2007, 16:05
Napisal/-a _strojnik_
Tudi z moje strani čestitke :band: :dancing: :dancing: :dancing:

Objavljeno: 17. November 2007, 16:10
Napisal/-a sasolovrenc
čestitke tudi iz moje strani :D

Lp

Objavljeno: 17. November 2007, 16:14
Napisal/-a darko
Čestitke
Darko

Objavljeno: 17. November 2007, 16:16
Napisal/-a Janez Tratnik
Čestitke tudi z moje strani. Bodite zdravi.

Objavljeno: 17. November 2007, 16:17
Napisal/-a stipi
Tudi iz moje strani čestitke ob tem veselem dogodku!

NA POMOČ
Stipi

Objavljeno: 17. November 2007, 17:03
Napisal/-a Argos
Čestitke tudi iz moje strani! Največ je vredno to,da sta zdrava!

Objavljeno: 17. November 2007, 17:07
Napisal/-a Šmarčan
Čestitke vsem skupaj :)

Objavljeno: 17. November 2007, 17:31
Napisal/-a Vrsho
Čestitke še z moje strani... 8)

Objavljeno: 17. November 2007, 18:08
Napisal/-a C17
Lep pozdrav

Čestitke ob najlepššem dogodku v življenju kateraga sta doživela v tem dnevu rojstvu vajinega sina.

Upam da boste vsi zdravi in srečni in najmlajšemu članu družine pa želim srečno otroštvo vama pa veliko veselja ob odraščanju vajinega sina.

Lep pozdrav iz Kabula

Dušan

Objavljeno: 17. November 2007, 18:52
Napisal/-a Aljaž
Čestitke mamici :lol: no pa ateku seveda pa Tjašu. :drinking: