Stran 1 od 3
"tomkat" - postal očka
Objavljeno: 17. November 2007, 15:26
Napisal/-a MatKme
Pozdravljeni! Rad bi vam sporočil veselo novico!
Danes opoldne je "tomkat" -> Tomaž Kmecl postal očka, rodil se mu je korajžen in zdrav sin Tjaš.

Mamica in sinek sta zdrava.

Vsa družina pa se seveda z očkom na čelu veseli.
Novopečeni stric - Matevž Kmecl
Lep pozdrav!
Objavljeno: 17. November 2007, 15:38
Napisal/-a MarkoŠ
Objavljeno: 17. November 2007, 15:39
Napisal/-a pes
čestitke vsem skupaj
Objavljeno: 17. November 2007, 15:42
Napisal/-a man260
Ja čestitam vsem. Pa da ga boste dobro zapili.
Objavljeno: 17. November 2007, 15:43
Napisal/-a Franci
Čestitke ob srečnem dogodku vsem trem.

Objavljeno: 17. November 2007, 16:05
Napisal/-a _strojnik_
Objavljeno: 17. November 2007, 16:10
Napisal/-a sasolovrenc
čestitke tudi iz moje strani
Lp
Objavljeno: 17. November 2007, 16:14
Napisal/-a darko
Čestitke
Darko
Objavljeno: 17. November 2007, 16:16
Napisal/-a Janez Tratnik
Čestitke tudi z moje strani. Bodite zdravi.
Objavljeno: 17. November 2007, 16:17
Napisal/-a stipi
Tudi iz moje strani čestitke ob tem veselem dogodku!
NA POMOČ
Stipi
Objavljeno: 17. November 2007, 17:03
Napisal/-a Argos
Čestitke tudi iz moje strani! Največ je vredno to,da sta zdrava!
Objavljeno: 17. November 2007, 17:07
Napisal/-a Šmarčan
Čestitke vsem skupaj

Objavljeno: 17. November 2007, 17:31
Napisal/-a Vrsho
Čestitke še z moje strani...

Objavljeno: 17. November 2007, 18:08
Napisal/-a C17
Lep pozdrav
Čestitke ob najlepššem dogodku v življenju kateraga sta doživela v tem dnevu rojstvu vajinega sina.
Upam da boste vsi zdravi in srečni in najmlajšemu članu družine pa želim srečno otroštvo vama pa veliko veselja ob odraščanju vajinega sina.
Lep pozdrav iz Kabula
Dušan
Objavljeno: 17. November 2007, 18:52
Napisal/-a Aljaž
Čestitke mamici

no pa ateku seveda pa Tjašu.
