Stran 1 od 1

Objavljeno: 1. Oktober 2003, 19:48
Napisal/-a matjaž
V soboto 4. 10 2003 bo v Velenju potekalo Regijsko tekmovanje Savinjsko - Šaleške regije za mladino, v nedeljo 5. 10. 2003 pa za člane.

Vljudno vabljeni, navijanje zaželjeno!


LP!

Matjaž

Objavljeno: 2. Oktober 2003, 14:55
Napisal/-a pes
Ob kolki uri pa je v nedeljo tekmovanje? :o
Aja pa kje v Velenju?

Objavljeno: 2. Oktober 2003, 23:24
Napisal/-a mico
Štart ob 07:00 uri na mestnem stadionu ob jezeru se vidimo

Objavljeno: 5. Oktober 2003, 12:44
Napisal/-a icko
Regijsko tekmovanje v Velenju je bilo zaradi slabih vremenskih razmer prestavljeno. Kdaj bo, se še ne ve.