Stran 1 od 1
GZS v celoti financira nabavo tiskalnikov za potrebe GZ
Objavljeno: 25. Avgust 2003, 21:15
Napisal/-a Drago
No, da navedem še kaj "lepega" v zvezi GZS

Pravkar sem si ogledal ( sicer izredno "zmatrano" fotokopijo

) dopis s strani GZS s katerim obvešča GZ-je o sofinanciranju računalniške opreme. Če se spomnimo, PC-ji so se sofinancirali v višini 50 %, no in zdaj še tiskalniki v višini 29.900,00 sit + DDV ( izbran model: HP DeskJet 5652 )

Ni vrag, da bomo ( počasi ) dočakali še tudi kake ugodnosti v zvezi internet povezav
lp DC
Objavljeno: 25. Avgust 2003, 21:21
Napisal/-a pes
Drago, kateri datum pa nosi ta dopis na GZ-je?
Objavljeno: 25. Avgust 2003, 21:31
Napisal/-a pes
Hvala

Objavljeno: 25. Avgust 2003, 21:46
Napisal/-a Drago
Samo glede na to, da že vsi imamo tiskalnike

to pa vseeno nanese ( skupaj ) okol 4,5 mio ( se da komu zračunat

) mi je žal tega dnarja
lp DC
Objavljeno: 25. Avgust 2003, 22:15
Napisal/-a metodg
Sploh žal zato, ker smo letos nabavili novega laserja. Bravnega ink-jeta pa že imamo. Denarja nam ne bodo dali, tako da smo prisiljeni vzeti ta tiskalnik, ki ga bomo uporabljali zelo malo ali pa sploh ne.
Ne vem no... Lahko bi kdo kaj vprašal, kaj rabimo...
Metod G.
Objavljeno: 25. Avgust 2003, 22:51
Napisal/-a Peter
Mogoče pa želijo tipizirati tiskalnike

Objavljeno: 25. Avgust 2003, 22:55
Napisal/-a Andrej
Uf, spet se bo nekdo dobro pogrel
Andrej
Objavljeno: 26. Avgust 2003, 2:16
Napisal/-a Vrsho
Koliko tiskalnikov pa dobi vsaka gasilska zveza? Za vsa društva ali samo enega?

Objavljeno: 26. Avgust 2003, 8:22
Napisal/-a Drago
Vrsho:
Dobro vprašanje

, žal samo enega ( za svoje potrebe )
lp DC
Objavljeno: 26. Avgust 2003, 9:53
Napisal/-a Gost
Kolikor vem, je o nabavi računalnika odločalo predsedstvo, kjer pa ni bilo govora o tiskalnikih.
Ali je imelo predsedstvo dopisno sejo???
V konfiguraciji računalnika je bila zapovedana osnovna konfiguracija, ki jo lahko vsak spremeni in dopolni, 50% je pokrivanje osnovne konfiguracije. Kje pa je bil izbran točno določen tiskalnik s točno določeno ceno???
To je skupaj nekaj čez 3.000.000,00 SIT. Lepo!
LP
Objavljeno: 26. Avgust 2003, 20:39
Napisal/-a Pero 72
Meni osebno je žalostno, da naj bi PC-je dobile samo Gasilske zveze. Me prav zanima katera GZ še nima PC-ja. A zdaj bodo pa še enga kasiral? Poznam prostovoljna društva, ki bi ga precej bolj rabila, tlele se pa zdej preseravajo kakšno konfiguracijo bi imel, pa da je tiskalnik slab,.... Lahko je nekaterim!!
Objavljeno: 26. Avgust 2003, 20:53
Napisal/-a Drago

Da ne bo pomote

pri nabavi PC-jev se je s strani GZS sofinanciralo nabavo PC-jev ( osebnih računalnikov ) v višini 50 % in to možnost sofinanciranja so vse gasilske zveze tudi izkoristile. Zdaj pa gre za nabavo
tiskalnikov.....ostalo pa je že napisano

Pa dajmo izračunat še točno vsoto
110 ( GZ ) x 29.900,00 sit = 3.289.000,00 sit + ( 20 % DDV ) 657.800,00 =
3.946.800,00 sit
lp DC
Objavljeno: 26. Avgust 2003, 22:25
Napisal/-a Pero 72
Se oproščam za napačno razumevanje (človek je pač v začetni fazi forumstva), ampak če moraš urejati zadeve za PGD na domačem računalniku, na svoje stroške, da tebi impulzi laufajo, pa da printaš na svoj papir, pa s svojim tiskalnikom : TE PAČ TAKELE FINTE POGREBEJO.
Pa sofinanciranje gor al' pa dol!
Objavljeno: 28. Avgust 2003, 17:51
Napisal/-a Matjaž Zupan
Ja,tudi v marsikaterem PGD-ju se rabi kakšen računalnik. Pri nas pa,če je treba kaj natipkat,pa ponavadi kar mene prosijo. Ni problema sploh
