Stran 1 od 2

Tečaj za prve posredovalce v Jakarti-INDONEZIJA

Objavljeno: 28. Julij 2006, 21:29
Napisal/-a Milan Dubravac
No januarja sem opravil licenco za predavatelja združenih narodov za njihove tečaje, jutri pa odhajam na prvo delovno pot v Indonezijo, kjer bo potekal tečaj za prve posredovalce ob radioloških nesrečah. Gre v bistvu za učenje sistema interveniranja in vodenja ob nesrečah z nevarno snovjo. Jaz bom v drugem tednu tečaja eden od dveh predavateljev, ki bodo skušali predstaviti načine interveniranja ob takih nesrečah. No upam, da bo internetna povezava OK in da se bom lahko javljal na forum.
Pred leti, ko sem se prvič podal v tujino na CTIF komisijo sem sam sebi rekel ''Zdaj pa napad na Evropo!''
No tokrat pa ''napadam svet'' kot predstavnik slovenskih gasilcev.
Na tečaju bo 25 predstavnikov iz držav tega območja.

Objavljeno: 28. Julij 2006, 21:38
Napisal/-a Mitja Gregorič
MILAN

SREČNO in KAR SE DA "PLODNO"


POKAŽI JIM KAK SE DELA!!!


LP


pa ahtej da kej ne fasaš :twisted: :twisted: :twisted:

Objavljeno: 28. Julij 2006, 22:00
Napisal/-a MarkoŠ
Milan vso srečo in pokaži jim svoje znanje :lol: :wink:

Objavljeno: 28. Julij 2006, 22:21
Napisal/-a BAČO
Milan, naj te spremlja sreča, znanje pa itak imaš :wink: .

LP BAČO 8)

P.S. Pa kakšno fotko naredi !!!

Objavljeno: 28. Julij 2006, 23:47
Napisal/-a dollar
MILAN, OBILO USPEHA IN POKAŽI JIM KAJ SO SLOVENSKI GASILCI!
Lep pozdrav iz Ptuja!

Objavljeno: 29. Julij 2006, 0:02
Napisal/-a ales224
Milan čestitke in varno pot.

Imamo ga mi Slovenci, ima ga Evropa, sedaj ga ima še širni svet....dobrega predavatelja!!!

LP

Objavljeno: 29. Julij 2006, 0:07
Napisal/-a MICKA
Milan srečno, pa prines kakšen našitek

Objavljeno: 30. Julij 2006, 17:38
Napisal/-a kosma
Milan, srečno in varno pot. :lol:

Objavljeno: 30. Julij 2006, 17:42
Napisal/-a LeonK
Milan srečno pot :D

Objavljeno: 31. Julij 2006, 7:24
Napisal/-a matjaž
Danes zjutraj ob 7.h je bila med poročili ne komercialni radijski postaji iz Domžal podana novica o Milanovi odeležbi na tem izobraževanju v Indoneziji.

Podatke so posredovali iz URSZR.

Objavljeno: 31. Julij 2006, 13:17
Napisal/-a Milan Dubravac
Hvala vsem za dobre želje.
Sem srečno prispel, že odpredaval prvi dan in mislim, da bo šlo. Najtežje bo jutri in v sredo. Prilepim kakšno slikco še čez čas.
Jakarta je veeeliika, pa dež kar začne padati na lepem in me je enkrat že napral hehe.
Ljudje so izredno prijazni in skromni. Včasih je treba videti kako malo je treba za zadovoljstvo nekaterih in se kar zamisliš.
Tukaj je zda 18:17
lp

Objavljeno: 31. Julij 2006, 14:53
Napisal/-a BorisGoličnik
Oj!

Milan, nekam daleč te vodi pot....Srečno se vrni domov, svoje delo pa čimbolje opravi v kar sploh ne dvomim.
Komaj čakam, da pokažeš kakšne slike in poveš kako zgleda gasilstvo v tistih koncih.
Bodi fajn, če pa dežuje, pa le pejt pod streho..ha, ha...

Pozdrav! B.

Objavljeno: 31. Julij 2006, 21:16
Napisal/-a Jaka
Vso srečo pri delu in seveda tudi srečno vrnitev. Tudi na spletni strani MORS je novička o tem:
http://www.mors.si/index.php?id=novica& ... b0e82c5848

Objavljeno: 1. Avgust 2006, 7:47
Napisal/-a Drago
Jaka napisal/-a:Tudi na spletni strani MORS je novička o tem:
Ja, na spletni strani MORS-a je, na spletni strani GZS pa bi kaj takega zaman iskal. Tam so ta glavni DiRKAČI, katerih skupno delo ni vredno ene ure Milanovega predavanja. :oops: :x Moje osebno mnenje pač :roll:.

Milan, nekoč ti bomo naredili preprogo iz činov, ki jih nosijo VkGČ-ji - pravzaprav si jo zaslužiš že danes. 8) :lol: Lepo mi bodi - vse ostalo pa itak znaš :wink: 8) :lol:

lp DC :smoke:

Objavljeno: 1. Avgust 2006, 16:40
Napisal/-a Pinky!
SREČNO :!: