Stran 1 od 1
SMRDEČI MONOKSID
Objavljeno: 26. Julij 2005, 10:45
Napisal/-a Jure Čokl
Ja, tako piše.

Objavljeno: 26. Julij 2005, 13:13
Napisal/-a Milan Dubravac
Ja sej, to je zato, ker v centrih za obveščanje ne delajo gasilci tako kot v normalnem svetu. Takih cvetk je še veliko.
Saj operativci v centru niso krivi, krivo je kadriranje!