Stran 1 od 1

servis multiwarn naprave

Objavljeno: 8. Februar 2005, 20:13
Napisal/-a gasilec77
Zanima me če kdo ve, kam bi lahko poslal, ali pa nabavil novo baterijo, ker nam je dosedanja "crknila"...... :?: :!:


kam naj se obrnem???


LP

Objavljeno: 9. Februar 2005, 21:26
Napisal/-a darko
draeger v črnučah oz. nadgorici.

darko

Objavljeno: 27. Februar 2005, 23:31
Napisal/-a gasilec77
Hvala :D, bomo videli al je baterija crknila al pa pokvarjen :?: :?:




Lep pozdrav

Objavljeno: 13. Februar 2006, 15:13
Napisal/-a GASILEC.DOL.BIST
RAD BI NEKAJ ZVEDEL

Objavljeno: 13. Februar 2006, 18:51
Napisal/-a gasilec77
Na dan s prašanjem.....

V našem prumeru je crknila naprava...