Stran 1 od 1
servis multiwarn naprave
Objavljeno: 8. Februar 2005, 20:13
Napisal/-a gasilec77
Zanima me če kdo ve, kam bi lahko poslal, ali pa nabavil novo baterijo, ker nam je dosedanja "crknila"......
kam naj se obrnem???
LP
Objavljeno: 9. Februar 2005, 21:26
Napisal/-a darko
draeger v črnučah oz. nadgorici.
darko
Objavljeno: 27. Februar 2005, 23:31
Napisal/-a gasilec77
Hvala

, bomo videli al je baterija crknila al pa pokvarjen
Lep pozdrav
Objavljeno: 13. Februar 2006, 15:13
Napisal/-a GASILEC.DOL.BIST
RAD BI NEKAJ ZVEDEL
Objavljeno: 13. Februar 2006, 18:51
Napisal/-a gasilec77
Na dan s prašanjem.....
V našem prumeru je crknila naprava...