Stran 1 od 1

Stavka gasilcev

Objavljeno: 26. November 2002, 17:12
Napisal/-a matija
Zanima me vaše mnenje o stavki gasilcev v Veliki britaniji , tako da so nihovo delo prevzeli vojaki. Baje da je že nekaj mrtvih zaradi ne strokovne intervencije , vojaki imajo zastarelo opremo in vozila. 8) 8)

Objavljeno: 26. November 2002, 18:31
Napisal/-a Peter
Ta tema že obstaja. Poglej tukaj.