Stavka gasilcev
Objavljeno: 26. November 2002, 17:12
Zanima me vaše mnenje o stavki gasilcev v Veliki britaniji , tako da so nihovo delo prevzeli vojaki. Baje da je že nekaj mrtvih zaradi ne strokovne intervencije , vojaki imajo zastarelo opremo in vozila.
