Podelitev
Objavljeno: 9. December 2003, 11:40
In končno je prišlo obvestilo preko OGZ tudi do nas v društvo:
P.s.
Organizatorjem očitno ni uspelo ,da bo osrednji dogodek v Novogoriški Perli kot so napovedali -je pač nekaj prišlo vmes....
Show must go on!!!
V sredo 10.12.2003 z začetkom ob 17h bo v prostorih PGD Vipava potekala svečana podelitev diplom in činov novim GČ severno primorske regije.
P.s.
Organizatorjem očitno ni uspelo ,da bo osrednji dogodek v Novogoriški Perli kot so napovedali -je pač nekaj prišlo vmes....
Show must go on!!!