Stran 1 od 1

Podelitev

Objavljeno: 9. December 2003, 11:40
Napisal/-a Mitja Gregorič
In končno je prišlo obvestilo preko OGZ tudi do nas v društvo:

V sredo 10.12.2003 z začetkom ob 17h bo v prostorih PGD Vipava potekala svečana podelitev diplom in činov novim GČ severno primorske regije.


P.s.
Organizatorjem očitno ni uspelo ,da bo osrednji dogodek v Novogoriški Perli kot so napovedali -je pač nekaj prišlo vmes.... :?

Show must go on!!!

Objavljeno: 9. December 2003, 21:37
Napisal/-a Drago
Jp, forum na gasilci.org :oops: ( zna_bt :twisted: ) :wink:

lp DC :lol: