Stran 1 od 1
Kviz Savinjsko - Šaleške regije
Objavljeno: 29. November 2003, 10:45
Napisal/-a matjaž
Jutri v nedeljo 30. 11. 2003 bo od 9.h dalje na Gomilskem potekal Kviz gasilske mladine Savinjsko - Šaleške regije.
Vsi vedoželjni dobrodošli na Gomilskem!
LP!
Matjaž
Objavljeno: 5. December 2003, 23:29
Napisal/-a Joco
Sam sem bil na kvizu kot mentor in kviz je bil izpeljan se kar dobro. Drugace pa sem ponosen na svoje varovance saj so se obe ekipi uvrstili na drzavno tekmovanje ki je v soboto 6.12.2003 v Domzalah
Objavljeno: 8. December 2003, 17:03
Napisal/-a mico
Živjo mentor JOCO
Prosim če nas malo informiraš kakšni so bili kaj reeeezultati na kvizu v Domžalah
Objavljeno: 9. December 2003, 10:37
Napisal/-a matjaž
Joco napisal/-a:Sam sem bil na kvizu kot mentor in kviz je bil izpeljan se kar dobro. Drugace pa sem ponosen na svoje varovance saj so se obe ekipi uvrstili na drzavno tekmovanje ki je v soboto 6.12.2003 v Domzalah
...in se nisi nič javil. Jaz sem pa tisti ki sem vodil del kviza ... Ti si moje sonce, dvorana pa v smeh

...
LP!
Matjaž
Objavljeno: 9. December 2003, 10:58
Napisal/-a Joco
sem se javil 100% Jsm sm bil pa tist ko je dal mislim da celo teb osebno prijavo glede fizolckov [smesna igra] ! Mogoce ti zdj jasno kir sm?

Objavljeno: 9. December 2003, 11:04
Napisal/-a Joco
kaj vec o kvizu lahk zvete na temle naslovu kjer so tudi rezultati!!!
viewtopic.php?t=1451
Objavljeno: 9. December 2003, 11:54
Napisal/-a matjaž
Joco napisal/-a:sem se javil 100% Jsm sm bil pa tist ko je dal mislim da celo teb osebno prijavo glede fizolckov [smesna igra] ! Mogoce ti zdj jasno kir sm?

Ja, jaz sem vodil tudi igro s fizolciki, a se te žal ne spomnim. Za rezultate državnega kviza vem (spet je zmagala naša GZ

), bravo Vranšani!
Žal me v Domžalah ni bilo. kr sm bil v petek na Siddharti (Velenje) pa se je vse skupaj malo zavleklo

Če bi pa vedu da bo Vransko zmagalo, bi pa sigurno prišel!
LP!
Matjaž