Stran 1 od 1

Težave s prikazovalnikom nivoja vode

Objavljeno: 14. September 2020, 15:47
Napisal/-a trsta91
Pozdravljeni,

zanima me, če ima mogoče kdo shemo elektronike za nivo vode kot je prikazano na sliki. Namreč diodice za 100% in 75% nam vedno svetijo, pa bi radi izmerili, če senzorji pravilno delujejo. Ostale diodice delujejo dobro. Prosim za pomoč, če je že kdo imel podobno situacijo?

Re: Težave s prikazovalnikom nivoja vode

Objavljeno: 15. September 2020, 12:11
Napisal/-a sašo123
Pokliči podjetje ki jih je izdelovalo, ti bodo najbolj znali svetovati
https://www.emitter.org/

Re: Težave s prikazovalnikom nivoja vode

Objavljeno: 2. November 2020, 9:54
Napisal/-a trsta91
Ima mogoče kdo kakšno shemo, kako bi lahko sam naredil vezje za prikaz vode? Deluje pa preko mase in ne preko napetosti, če me razumete :D