Stran 1 od 1

Gašenje galvane

Objavljeno: 7. Marec 2020, 23:49
Napisal/-a bolcn
Lep pozdrav.
Na našem območju imamo gospodarsko družbo, ki v svojem procesu uporablja tudi proces galvane.
Zanima me, ali ima kdo kakšne izkušnje z takšnimi primeri ob požaru ali kakšni drugi nesreči.
Zanima me tudi kakšna strokovna literatura, članki, .... ker kaj pametnega na internetu nisem našel.
Gre se zaradi pravilnega pristopa zaradi nevarnih snovi in organizacije same intervencije.

Odg: Gašenje galvane

Objavljeno: 8. Marec 2020, 0:27
Napisal/-a rfireman
Leta 2000 v Velenju ogromen požar galvane podjetja Gorenje. Preberi analizo....

Re: Gašenje galvane

Objavljeno: 8. Marec 2020, 0:36
Napisal/-a bolcn
Sem že iskal glede galvane v Gorenju pa nisem našel nobene analize.
Neka analiza je bila, vendar kaže da je samo v knjižnjici v Mariboru?

Odg: Gašenje galvane

Objavljeno: 8. Marec 2020, 0:51
Napisal/-a rfireman
To pa žal ne bi vedel, bom pogledal če je kaj v našem društvu glede na to, da smo vodili to intervencijo. Lp

Odg: Gašenje galvane

Objavljeno: 8. Marec 2020, 12:51
Napisal/-a bolcn
Če bi imel karkoli bi bilo super, ali pa še kdo drug od forumašev kakšno informacijo.

Re: Gašenje galvane

Objavljeno: 9. Marec 2020, 12:26
Napisal/-a RomanB
viewtopic.php?f=3&t=12272

Morda je uporabniku Seko uspelo narediti seminarsko nalogo. Daj še njega vprašaj.

Odg: Re: Gašenje galvane

Objavljeno: 10. Marec 2020, 22:42
Napisal/-a Seko
RomanB napisal/-a:viewtopic.php?f=3&t=12272

Morda je uporabniku Seko uspelo narediti seminarsko nalogo. Daj še njega vprašaj.
Hehe, sem šel dvakrat prebrat če mene misliš... nato pa pogledam temo in glej ga zlomka, res sem enkrat delal seminarsko na to temo :)

Evo iz arhiva :)

Odg: Gašenje galvane

Objavljeno: 12. Marec 2020, 17:00
Napisal/-a bolcn
No pa izgleda da je res ratala tale seminarska.
Hvala lepa zaenkrat :) če bo pa še kakšno vprašanje se pa slišimo.

Odg: Gašenje galvane

Objavljeno: 3. April 2020, 7:18
Napisal/-a napadalec_2
Pozdravljen kolega bolcn!

Sam se ukvarjam z varstvom pred požarom pa mam tudi nekaj galvanik, tako da lahko zadevo rešima.