Stran 1 od 1

Avtomatsko gašenje vozila

Objavljeno: 3. Januar 2020, 10:24
Napisal/-a Kobra
Živjo,

a mogoče kdo od vas ve kako se imenuje naprava katero uporabljajo v Formuli 1 in na njenih spremljevalnih oziroma varnostnih vozilih (SafetyCar F1) ?

Hvala za odgovor

Odg: Avtomatsko gašenje vozila

Objavljeno: 3. Januar 2020, 16:38
Napisal/-a gubina

Re: Avtomatsko gašenje vozila

Objavljeno: 4. Januar 2020, 17:33
Napisal/-a Kobra
Hvala za omenjene linke...