parkirišče na firmi...
Objavljeno: 2. Avgust 2014, 12:25
Živ
Na parkirišču na firmi parkirajo tovorna vozila in včasih avtobusi. Na večjem delu parkirišča je nanesen pesek - šuder po domače, majhen kos pa pokriva travnata površina.
V poletnih mesecih sem opazil, da je ta travanat del izsušen - svetlo rjav beri: suh ko pulfer. Praktično ni zelene bilke!
Razlog za skrb pa je, da se na tej travi vidi tudi sledi zažganega od izpuhov. Šoferji pač segrevajo in ohlajajo motorje...
Moja skrb je, da se bo nekako vžgalo
Edino rešitev vidim, da se zadevo izkopa in nanese pesek.
Je možno, da se vžge al pretiravam?
Lp
Na parkirišču na firmi parkirajo tovorna vozila in včasih avtobusi. Na večjem delu parkirišča je nanesen pesek - šuder po domače, majhen kos pa pokriva travnata površina.
V poletnih mesecih sem opazil, da je ta travanat del izsušen - svetlo rjav beri: suh ko pulfer. Praktično ni zelene bilke!
Moja skrb je, da se bo nekako vžgalo
Edino rešitev vidim, da se zadevo izkopa in nanese pesek.
Je možno, da se vžge al pretiravam?
Lp