Stran 1 od 1
Regijsko tekmovanje severne Primorske
Objavljeno: 11. November 2003, 11:12
Napisal/-a Mitja Gregorič
V soboto bo v Novi Gorici v športnem parku potekalo regijsko tekmovanje.
Regijsko tekmovanje
Objavljeno: 21. November 2003, 21:03
Napisal/-a Branko

Regijsko tekmovanje v Novi Gorici je bilo za moje spoznanje zelo slabo usklajeno.Nekateri udeleženci-tekmovalci so morali čakati na vajo cele 3 ure, pravo mučenje za tekmovalce.pa tudi časovni termini se niso usklajevali še manj pa vrstni red.Potreba se bo malo bl potrudit
