Stran 1 od 1

2011

Objavljeno: 28. December 2010, 16:24
Napisal/-a Tam 5500
JA FANTJE IN DEKLETA

:pimpdaddy:SREČNGA :band: PA :-({|= ZDRAVGA 2011 :lol: :assshaking:

Odg: 2011

Objavljeno: 31. December 2010, 19:27
Napisal/-a MarkoŠ
Tam 5500 napisal/-a:JA FANTJE IN DEKLETA

:pimpdaddy:SREČNGA :band: PA :-({|= ZDRAVGA 2011 :lol: :assshaking:
Enako želim tudi jaz predvsem pa vsem nam, ki ga bomo preživeli v uniformah.