2011
Objavljeno: 28. December 2010, 16:24
JA FANTJE IN DEKLETA
:pimpdaddy:SREČNGA
PA
ZDRAVGA 2011

:pimpdaddy:SREČNGA
Enako želim tudi jaz predvsem pa vsem nam, ki ga bomo preživeli v uniformah.Tam 5500 napisal/-a:JA FANTJE IN DEKLETA
:pimpdaddy:SREČNGAPA
ZDRAVGA 2011
![]()