Stran 1 od 1

odstranili smo zadnja dva strelovoda

Objavljeno: 5. November 2010, 22:07
Napisal/-a Oskar
Danes sem sodeloval pri odstranitvi zadnjih dveh strelovodov v Sloveniji pri katerih so uporabljeni izotopi.
V bivši mesni industriji Pomurka smo s pomočjo avtolestve PGD Murska sobota odrezali obe glavi strelovoda v katerih je Kobalt 60.
Delo je opravila firma IMP- LAB iz Maribora in agencija ARAO iz LJ.
Strojnik na lestvi je z odliko opravil delo ! =D>

Odg: odstranili smo zadnja dva strelovoda

Objavljeno: 5. November 2010, 23:04
Napisal/-a Rafter
Oskar napisal/-a:Strojnik na lestvi je z odliko opravil delo ! =D>
Se mi zdi, da vem zakaj si bil zraven. :lol:

Odg: odstranili smo zadnja dva strelovoda

Objavljeno: 7. November 2010, 11:07
Napisal/-a Marko Š.
Bravo za strokija lestve!
:)

Odg: odstranili smo zadnja dva strelovoda

Objavljeno: 8. November 2010, 22:52
Napisal/-a Oskar
Jaz sem bil v vlogi snemalca. Na varni razdalji sem posnel film, ki bo služil za promocijo. Naše južne sosede še namreč to delo odstranitve še čaka. :|

Odg: odstranili smo zadnja dva strelovoda

Objavljeno: 9. November 2010, 10:54
Napisal/-a Marko Š.
Oskar napisal/-a:Jaz sem bil v vlogi snemalca. Na varni razdalji sem posnel film, ki bo služil za promocijo. Naše južne sosede še namreč to delo odstranitve še čaka. :|
Nisi ti na lestvi?