odstranili smo zadnja dva strelovoda
Objavljeno: 5. November 2010, 22:07
Danes sem sodeloval pri odstranitvi zadnjih dveh strelovodov v Sloveniji pri katerih so uporabljeni izotopi.
V bivši mesni industriji Pomurka smo s pomočjo avtolestve PGD Murska sobota odrezali obe glavi strelovoda v katerih je Kobalt 60.
Delo je opravila firma IMP- LAB iz Maribora in agencija ARAO iz LJ.
Strojnik na lestvi je z odliko opravil delo !
V bivši mesni industriji Pomurka smo s pomočjo avtolestve PGD Murska sobota odrezali obe glavi strelovoda v katerih je Kobalt 60.
Delo je opravila firma IMP- LAB iz Maribora in agencija ARAO iz LJ.
Strojnik na lestvi je z odliko opravil delo !