Stran 1 od 2
PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 20. Oktober 2010, 20:23
Napisal/-a darko
V soboto bo plenum v NG. Ker bo v bližini rulete bo kar napeto.
Darko
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 21. Oktober 2010, 8:55
Napisal/-a tom-tom gost
Darko, če ti ni težko ali lahko napišeš dnevni red okrog katerega se bo vrtela kuglica v ruleti

Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 21. Oktober 2010, 21:07
Napisal/-a darko
5. sprejem posebnih pravil gasilske službe
6. informacija o realizaciji prvo polletje 2010
7. sprejem programa dela s programom financiranja 2011
8. predlogi in pobude
...
9. nagovor ministrice za obrambo
10. nagovor ministra za zdravje
11. podelitev priznanj
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 22. Oktober 2010, 18:46
Napisal/-a Franci
Me pa zanima če bo kej poskrbljeno za tiste, ki se v NG ne znajdejo!

Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 22. Oktober 2010, 20:46
Napisal/-a darko
Ne vem če bo kaj poskrbljeno saj gasilci v ng ne vedo da se dogaja skup gasilcev v neposredni bližini.
Tako da tudi pleh muske in mažoretk verjetno ne bo.
darko
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 23. Oktober 2010, 19:50
Napisal/-a darko
Gasilci so prejeli odlikovanja za hrabrost v času reševanja ob septemberskih poplavah.
Priznanja so prejeli: Bojan Kastelic, Igor-Stane Zajc, Jože Jerlah in Marko Antončič, člani PGD Dob pri Šentvidu, Matjaž Nagode, Tonček Nagode, Dušan Krašna in Marko Tomazin, gasilci PGD Gorenji Logatec, Aleksander Jelič, Adam Gregorič, Gregor Golja, Bruno Jerebica, Mario Pavletič, Damir Dovečar in Andrej Peršolja iz PGD Dekani, Peter Ventin in Uroš Iskra iz PGD Piran, David Radoslav in Loris Gerič iz PGD Sečovlje ter Denis de Faveri, Džani Žalac, Denis Geršak, Simon de Faveri in Alan Viler iz PGD Pobegi-Čežarji.
Čestitke
darko
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 23. Oktober 2010, 21:23
Napisal/-a Franci
Franci napisal/-a:Me pa zanima če bo kej poskrbljeno za tiste, ki se v NG ne znajdejo!

Edina sreča je da je pot do hotela in igralnice Perla zelo dobro označena.
Aja pa še to, kroglica v ruleti se je najbolj vrtela okoli številke 6 - sprejem posebnih pravil gasilske službe.

Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 24. Oktober 2010, 5:34
Napisal/-a Brko
O točki 5 ne bom komentiral.
Zanimivo, ko so prišli v dvorano visoki gostje(ministrica inzdravstveni)so kar tri kamere snemale, ko pa so se podeljevale odlikovanja za hrabrost.... pa so bili samo foto aparati, pa še to večinoma iz društev sodelujočih.
Si pač ne zaslužimo večje pozornosti. verjetno zato ,ker nismo dajali škornjev občanom.
čestitke zaslužnim kolegom.

Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 4. November 2010, 13:31
Napisal/-a toma
Kje ste tisti ,ki ste bili na Plenumu ? Dajte malo več povedat o tistih tako posebnihpravilih gasilske službe,me res zanima ,kaj je tako posebnega ,da se jih še do danes ni dalo videt.Je morda vzrok ,da so jih sestavljali posebni ljudje ali kaj ?
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 4. November 2010, 23:52
Napisal/-a Veteran Mirko
Tisti ki so bili na plenumu ne zanjo uporabljati interneta

Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 10. November 2010, 11:13
Napisal/-a Franci
Veteran Mirko napisal/-a:Tisti ki so bili na plenumu ne zanjo uporabljati interneta

znamo, znamo.

Re: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 13. November 2010, 19:00
Napisal/-a tomaz
Odg: Re: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 19. November 2010, 9:27
Napisal/-a Gost
Kje so objavljena?????
Hvala
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 19. November 2010, 10:13
Napisal/-a tomaz
Pravila lahko prebereš na spletni strani GZS, uradna objava pa bo v Gasilcu, ko bo izšel , veljati pa začnejo po vacatio legis.
Sedaj pa veselo na delo vsi, ki ste v roku 2 let spreminjali statute društev in zvez, ker spet niso v skladu z novimi Posebnimi pravili. In tako imamo spet delo. Ja res nam ne more biti dolgčas... grrrrrrrrrr
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Objavljeno: 19. November 2010, 10:56
Napisal/-a pilot
Pravila so objavljena pod splošnimi akti. Žalostno, da jih niso objavili tudi na prvi strani.