Stran 1 od 1
Vroči trening - modul C
Objavljeno: 6. November 2009, 13:02
Napisal/-a Mitja23
Na spletni strani GZS je objavljen razpis izobraževanj za leto 2010, v njem pa ni tečaja HFT modul C.
Kje se je "zataknilo" glede na to, da je infrastruktura na Igu (kompleks zabojnikov) končana?
Odg: Vroči trening - modul C
Objavljeno: 6. November 2009, 23:47
Napisal/-a Rok Ušen
Enkrat sem nekje slišal, da objekt(i) čakajo na uporabno dovoljenje, hkrati pa je logično sklepati, da bodo takoj ob začetku izvajanja modula C najprej na vrsti poklicni gasilci. Samo kot sem rekel - sem slišal....
Odg: Vroči trening - modul C
Objavljeno: 7. November 2009, 23:51
Napisal/-a Pero
mogoče ne spada ravno sem apmak je podobna tematika..
Kaj je z tunelom na Ig-u in predvidenimi usposabljanji.... ?
lp