Stran 1 od 1

Čelada Drager HPS 6200

Objavljeno: 2. September 2009, 19:33
Napisal/-a Fire|Man
Zanima me, če ima kdo kaj izkušen s to čelado?
LP Uroš

Odg: Čelada Drager HPS 6200

Objavljeno: 2. September 2009, 23:34
Napisal/-a J.Č.
Videl, probal 2x....osebno pa mi ni preveč všeč.

Odg: Čelada Drager HPS 6200

Objavljeno: 6. September 2009, 19:18
Napisal/-a SAKI
To je edina čelada na našem trgu z zaščito tipa B. Tip A zaščita glave + tip B zaščita obraza, kar pomeni, da je tudi vizir prenesl test za razliko od druguih. Mislim, da to izvajajo pod pritiskom peskanja. Ima tudi najvišjo zaščito pred prebodom konice. Plamenski test si deli na 1 mestu z SHUBERT čelado. Tako to je dejstavo, sedaj pa oblika ali varnost kar je pa presoja vsakega posameznika.

Odg: Čelada Drager HPS 6200

Objavljeno: 8. September 2009, 0:17
Napisal/-a Fire|Man
Notranja školjka je zelo dobra. Občutek na glavi je po mojem dosti boljši kot pri Heros 2, ki jo uporabljam. Zelo pa me moti, da nima možnosti hitre nastavitve velikosti notranje školjke, recimo kot Heros z "vijakom" na zadnji strani čelade ali pa Galet F1, ki ima jeziček. Če se bo Drager spolnil česa podobnega, bo ta čelada lahko zelo uporabna.