Stran 1 od 3

Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 0:26
Napisal/-a Habjan Anže
Gasilci v Radovljici smo dobili novo težko pričakovano poveljniško vozilo NISSAN NAVARA.
Navara1.jpg
LP Anže

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 9:55
Napisal/-a Luka1
Čudovit avto, kako je bilo s financami, občina ali ste sami zbrali? Opažam, da imajo marsikatera PGD boljša in zmogljivejša vozila, kot katera poklicna enota. Vsekakor čestitke za vozilo.

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 10:55
Napisal/-a rfireman
Zakon =D> =D> =D>

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 11:08
Napisal/-a cheeby
zgleda hudo sam a ni mau preveč led-ic na sprednjem delu?? :?
drgač pa čimveč slik prlepit pa bo :wink:
veliko varnih km!

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 12:15
Napisal/-a Habjan Anže
Finance smo zbrali sami :D ....Zakaj toliko ledic je dolga zgodba...uglavnem, ker jih prejšnje PV ni imelo ga je voznik spregledal in potem :( ....pa pustimo to v tej temi. :twisted:

Oprema v nadgradnji:
2x IDA
oprema za zavarovanje kraja
termo kamera
orodje za odpiranje vrat
vakumske opornice
polavtomatski defibrilator
oprema za prvo pomoč
2x ročna postaja
2x svetilka
eksplozi meter
oprema za vodjo intervencije

in še veliko drugih stvari...

Še slikce nadgradnje:
Navara-nadgradnja.jpg
Navara-nadgradnja2.jpg
Navara-zadaj.jpg

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 14:53
Napisal/-a Trilliani
meni je všečen izgled z signalnimi ledicami, čisto prav da jih je dovolj. avto kot se šika, kaj pa moč pa tako naprej... katero mašino ste vzeli.

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 15:36
Napisal/-a Ico
Super.......iskrene čestitke......všeč nadgradnja, kolikor se lahko vidi iz (malih) slik.

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 15:49
Napisal/-a GASILECLUKA
Tehnični podatki vozila:
NISSAN NAVARA 2.5dCi 171KM
motor: Vrstni, 4 valjni,
Turbinski polnilnik, intercooler,
prostornina: 248ccm,
maksimalen navor 403Nm / 2000 min-1
Direktni vbrizg + Common Rail
6-stopenjski ročni menjalnik.

Ideja o izdelavi nadgradnje je moja zamisel, nadgradnjo pa je izdelalo podjetje SYNCRO. Vozilo je z signalizacijo opremilo podjetje PREMIER ADRIA d.o.o.

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 16:35
Napisal/-a GASILECLUKA
A ja brez sponzorjev na nebi uspelo. Posebna zahvala pri izdelavi vozila gre Verbančiču iz podjetja Premier Adria d.o.o. , ki nam je vse uredil tako kot smo želeli.

:D sedaj smo pa glavni v mestu :D

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 13. Marec 2009, 19:29
Napisal/-a N.Satler
Ali je možno za Navaro serisko dobiti tudi drugačen plastični del tovornega prostora? Npr. nekaj takšnega kot ima PGD Zreče, ker zgleda bolj prostorno kot pa ta položnji zadnji del.

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 14. Marec 2009, 1:27
Napisal/-a GASILECLUKA
Evo več slikc najdete v galeriji. Prijete ogled :D

http://www.gasilci.org/galerija/v/vozil ... 236985365/

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 14. Marec 2009, 10:16
Napisal/-a sašo
Super mašinca... edino z lučmi ste pa pretiraval...še letalo jih nima toliko...

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 14. Marec 2009, 10:21
Napisal/-a jernejček
Lepo vozilo, ni kaj, edino zanima me kako to, da ste odločili, da imate termo kamero (če imate še kakšno ne vem) v povelnjiškem vozilu?

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 14. Marec 2009, 10:29
Napisal/-a ߣ€
sašo napisal/-a:Super mašinca... edino z lučmi ste pa pretiraval...še letalo jih nima toliko...
Se strinjam

Odg: Novo poveljniško vozilo Radovljica

Objavljeno: 14. Marec 2009, 11:05
Napisal/-a GASILECLUKA
kar se tiče pokrova kesona. ja se dobi tudi drugačne oblike.
še popravek vozilo ima 2488ccm
:D