Tekmovanje parov operativnih gasilcev PGD na poligonu v Loki

Nove dogodke objavljajte v Koledarju na prvi strani portala (www.gasilci.org)!
Zaklenjeno
Andrej_112
Prispevkov: 13
Pridružen: 1. Avgust 2003, 10:09

Tekmovanje parov operativnih gasilcev PGD na poligonu v Loki

Odgovor Napisal/-a Andrej_112 »

Pozdravljeni!

PGD Loka v mesecu požarne varnosti organizira 2. tekmovanje dvojic operativnih gasilcev iz PGD. Tekmovanje po potekalo po vzoru tekmovanj poklicnih kolegov v obliki poligona v soboto 18.10.2003 ob 9:00 uri na športnem igrišču (cesta Na gmajni) v Loki pri Mengšu.


Na ogled in navijanje vabi PGD Loka.
_______________________________________
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot,
bo cilj vedno nosil v sebi. (Nejc Zaplotnik)
Zaklenjeno