Stran 7 od 7

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

Objavljeno: 6. Maj 2015, 21:41
Napisal/-a ljubljančan
Pa povej potem kaj je voz 13 s podaljšano kabino in topom na strehi! Zadnje dni ga redno prevažajo po mestu.

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

Objavljeno: 26. Junij 2015, 13:28
Napisal/-a Krrokarr
Drži. Bivši voz 15 ("tunelc") je sedaj voz 13.

Re: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

Objavljeno: 26. Junij 2015, 20:55
Napisal/-a ljubljančan
Kakor jaz vem je bila 15ka vedno cisterna, tunelc pa je bil 6ka.

Re: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

Objavljeno: 27. Junij 2015, 13:06
Napisal/-a Mare
Živjo!
Da ne bo preveč ugibanja, 15 je cisterna, tunelc je zdaj 13-ta! Nekaj sprememb smo imeli . :-) lp Mare

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

Objavljeno: 27. Junij 2015, 17:13
Napisal/-a ljubljančan
Končno se je taprav oglasil :)

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane

Objavljeno: 1. Oktober 2015, 18:12
Napisal/-a ljubljančan
A vLjubljani kakšno novo "lojtro" dobimo ko stara 25ka odhaja?

https://www.facebook.com/gbljubljana