Odg: Nabava AL - pomoč
Objavljeno: 9. Julij 2010, 6:47
Smo ziher je!
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova!
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova!
Na smrekici je logotip DDRmundat napisal/-a:Smo ziher je!![]()
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova!
In....je kaj novega? Upam da bo lestev počasi prišla v Ljutomer, ker jo tudi ZELO potrebujete....gasilec77 napisal/-a:Lep pozdrav in čestitke v Gornjo Radgono.....
Sicer ne dajemo na velik zvon..... Tudi v Ljutomeru v kratkem ( 2-3 tedne) pričakujemo avto lestev:):)
lp
Dušan H.
mundat napisal/-a:In....je kaj novega? Upam da bo lestev počasi prišla v Ljutomer, ker jo tudi ZELO potrebujete....gasilec77 napisal/-a:Lep pozdrav in čestitke v Gornjo Radgono.....
Sicer ne dajemo na velik zvon..... Tudi v Ljutomeru v kratkem ( 2-3 tedne) pričakujemo avto lestev:):)
lp
Dušan H.