Stran 7 od 7

Odg: Nabava AL - pomoč

Objavljeno: 9. Julij 2010, 6:47
Napisal/-a mundat
Smo ziher je! :D
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova! :lol:

Odg: Nabava AL - pomoč

Objavljeno: 9. Julij 2010, 8:19
Napisal/-a Marko Š.
mundat napisal/-a:Smo ziher je! :D
Se vidi na dišeči smrekici, da ni nova! :lol:
Na smrekici je logotip DDR :D

Odg: Nabava AL - pomoč

Objavljeno: 18. Avgust 2010, 9:49
Napisal/-a mundat
gasilec77 napisal/-a:Lep pozdrav in čestitke v Gornjo Radgono..... :)


Sicer ne dajemo na velik zvon..... Tudi v Ljutomeru v kratkem ( 2-3 tedne) pričakujemo avto lestev:):)


lp

Dušan H.
In....je kaj novega? Upam da bo lestev počasi prišla v Ljutomer, ker jo tudi ZELO potrebujete....

Odg: Nabava AL - pomoč

Objavljeno: 18. Avgust 2010, 15:11
Napisal/-a gasilec77
mundat napisal/-a:
gasilec77 napisal/-a:Lep pozdrav in čestitke v Gornjo Radgono..... :)


Sicer ne dajemo na velik zvon..... Tudi v Ljutomeru v kratkem ( 2-3 tedne) pričakujemo avto lestev:):)


lp

Dušan H.
In....je kaj novega? Upam da bo lestev počasi prišla v Ljutomer, ker jo tudi ZELO potrebujete....


....No, nebo je čuj:):).... Lestev je šla v drugo enoto:(... Ponoči pa bi jo rskoraj rabili, smo imeli požar v stanovanjskem bloku ( 5 nadstropje). Ampak, hvalabogu, ni bilo nič resnega.:):)