Forum Gasilci.org
https://www.gasilci.org/forum/
Izvoz vozila na neintervencijsko vožnjo?!
https://www.gasilci.org/forum/viewtopic.php?t=10700
Stran
7
od
7
Odg: Izvoz vozila na neintervencijsko vožnjo?!
Objavljeno:
1. Oktober 2016, 12:52
Napisal/-a
polo98
Če potegneš__________________, eni uživate glede lučk in sireno, ampak niste sami na cesti, kot je že omenjeno v zgprnjih postih! (gre se za vaje).