Stran 6 od 7
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 16. Maj 2014, 0:16
Napisal/-a Radovljica27
Ko smo že ravno pri vozičkih in logistiki GBL... zakaj nimajo oz še nimajo RoRo sistema kontejnerjev?
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 16. Maj 2014, 16:47
Napisal/-a Jure
sicer ne vem veliko več o avto kot sem napisal tako da je vse ostalo le ugibanje z moje strani, mogoče bi kdo iz GBL lahko kaj več povedal.
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 22. November 2014, 19:49
Napisal/-a rstirn
Kako pa kaže z novo 2-jko GBL in ostalimi novostmi v voznem parku? glede na to da so v MB že dobili novo?

Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 23. November 2014, 13:24
Napisal/-a gapi
rstirn napisal/-a:Kako pa kaže z novo 2-jko GBL in ostalimi novostmi v voznem parku? glede na to da so v MB že dobili novo?

Nova 2-ka je že vsaj mesec dni v garaži. Dne 18.okt. smi bili na GBL, takrat je bila v garaži nekaj dni, ni pa bila še 100% v operativni uporabi. Med 2-jko in 6-ko so minimalne razlike, v konceptu gre praktično za enaki vozili.
Jaz osebno čakam drugo leto spomlad ko pride nova 7-ka. To se mi zdi da bo spet neka huda "zverina" v smislu opremljenosti.
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 22. April 2015, 0:54
Napisal/-a ljubljančan
Po Ljubljani se (poskusno) vozi novi voz 12 ??? Morda novi tunelc z monitorjem ?
Prav tako je na Mi Star videti novo vozilo z oznako GBL. Nova cisterna?
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 22. April 2015, 7:40
Napisal/-a gapi
ljubljančan napisal/-a:Po Ljubljani se (poskusno) vozi novi voz 12 ??? Morda novi tunelc z monitorjem ?
Obstoječega tunelca sem videl ne dolgo tega, če sem si prav zapomnil je imal oznako 23. Sicer pa GBL sama sigurno ne bo kupovala novega tunelca, kot mi je poznano je to naloga koga drugaga.
Po obstoječi postavitvi vozil je 12-ka, vozilo za gozdne požare.
Bi pa enkrat v kratkem morala priti tudi nova 7-ka.
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 22. April 2015, 7:49
Napisal/-a Luka90
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 22. April 2015, 12:26
Napisal/-a ljubljančan
Po Ljubljani se vozi novo vozilo z napisom GBL 12, na strehi kabine ima "vodni top", ima podalšano kabino. V dveh dneh sem ga že trikrat videl na ljubljanskih cestah na nenujni vožnji.
In to je popolnoma drugo vozilo kot tisto za gozdne požare, ki ima prav tako oznako 12 in ima tiste bele cevi okoli kabine.
V Mi Starju pa kot že rečeno še ena cisterna z oznako GBL, brez številke...
A tisti tunelec 23 je bivša 6ka ?
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 22. April 2015, 12:37
Napisal/-a ljubljančan
No cisterna sem rekel kar napamet, gre pač za voz s kratko kabino.
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 22. April 2015, 18:45
Napisal/-a gapi
ljubljančan napisal/-a:
V Mi Starju pa kot že rečeno še ena cisterna z oznako GBL, brez številke...quote]
To je verjetno nova 3-jka. To vezano na tole objavo:
Ne gre mi skubi edni to da je bilo to naročilo oddano GV Pušnik?? Bo kakšen iz GBL povedal.
ljubljančan napisal/-a:
A tisti tunelec 23 je bivša 6ka ?
Ja to je bivša 6-taka.
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 23. April 2015, 12:36
Napisal/-a Dobnik112
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 23. April 2015, 13:45
Napisal/-a gapi
Dons sem tudi jaz videl omenjeno 12-ko. To je tunelc oziroma bivša 6-ka. Se opravičujem ker sem morda malo zavajal.
Upam da bodo na GBL tudi kaj posodobili stran glede na nove oznake posameznih vozov.
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 4. Maj 2015, 19:27
Napisal/-a ljubljančan
No danes sem pa tega "tunelca" videl označenega s številko 13. Če me moje (slabe) oči ne varajo

Re: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 6. Maj 2015, 21:09
Napisal/-a YOCO
Ne varajo te oči
Voz 12 je še vedno "gozdni"
Voz 13 je "tunelc"
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
Objavljeno: 6. Maj 2015, 21:34
Napisal/-a rocky85
Zdravo,
kolikor vem je tunelc voz 15
Lp