Stran 5 od 5

Odg: Gostovanje spletnih strani društev

Objavljeno: 4. April 2011, 8:52
Napisal/-a scorpz
Gost14 napisal/-a:Sicer malo kasno ampak vseeno.
Je že kdo pomislil, da bi reskiral en kolikor toliko spodoben računalnik (namesto, da ga vrže v smeti, ko nabavi novega), instalira gor clarcconnect (linux, instalacija brez problemov) in registrira poddomeno na gajba.net.

Cena: strošek porabljene elektrike na leto za vaš računalnik.
Prenos: Odvisen glede na vašo internetno povezavo!
+cena internetne povezave

Kar je potem več kot pa neko osnovno gostovanje, ki se pa začne že od 3e/mesec dalje...

Odg: Gostovanje spletnih strani društev

Objavljeno: 15. Februar 2012, 15:39
Napisal/-a brezlj
Smo že razmišljal, ampak da vse to nardiš rabiš čas in prostor, pa še dodatni stroški ratajo. Ko pa gledam tole gostovanje sploh ta najcenejši paket, me pa sploh mine, da pršparam teh 42 €/leto. Se mi zdi kar mejhen strošek. Če pa rabš več, pa jasn zapravš več dnarja, sam pol ga verjetn tud tok več dobiš :wink: