Stran 5 od 10
Re: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 14:00
Napisal/-a med_o
B
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 14:05
Napisal/-a rok č
te pa jaz tudi spremenim odgovor v b

Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 14:07
Napisal/-a matej112
spreminjam odgovor v B

Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 14:09
Napisal/-a d.turk
"B"
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 14:10
Napisal/-a nejc321
uf, potem pa sem jaz tudi za odgovor B
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 15:05
Napisal/-a Pero
prepisujete tak da se kr kadi !
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 16:36
Napisal/-a rfireman
:::: B ::::
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 17:55
Napisal/-a MentorS
"B"
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 17:57
Napisal/-a MentorS
Pomojem mnenju se napačne odločitve ne bi smele več popravljati, oz. se neb smelo štet točk ,a Oskar in ostali ?

Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 18:48
Napisal/-a Oskar
Fantje , tako je na stvari. Nisem napisal , da ne smete popravljat, drži. Bodimo bolj tolerantni saj to ni knjižica o gasilsko športnih tekmovanjih , kjer je vse do zadnje pike zapisano !
Cilj je, da se nekaj naučimo in zabavamo. Pa da se nekaj na forumo dogaja.
Naj povem , da je razvoj batnih strojev tesno povezan tudi z gasilskimi črpalkami. Sedaj pridejo vpršanje, ki jih ne boste našli na internetu. Še bo veselo !
Še za enega je prostor v naslednji krog- pohitite
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 24. Januar 2011, 21:16
Napisal/-a darko
"B"
Darko
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 25. Januar 2011, 14:32
Napisal/-a Pero
"B"
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 25. Januar 2011, 14:44
Napisal/-a Oskar
V naslednji krog so se uvrstili:
1 kmhslo
2 rok č
3 matej 112
4 nejc 321
5 mentorS
6 pero
7 d-turk
8 medo-o
9 JAndrej
pravilen je B
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 25. Januar 2011, 14:46
Napisal/-a Oskar
Kdo je avtor te karikature ?
a. Jože Poklukar
b. Andrej Novak
c. Stanko Šerc
d. Oskar Neuvirt
Odg: Z znanjem na vrh
Objavljeno: 25. Januar 2011, 14:51
Napisal/-a Pero
"C"