Stran 5 od 9

Objavljeno: 1. November 2004, 16:48
Napisal/-a Milan Dubravac
Ko bosta seminarja mimo bo verjetno možno CD kupiti v ekonomatu GZS. Zaenkrat pa se bosta razdeljevala 5.11 in 10.11. na Igu

Objavljeno: 5. November 2004, 21:59
Napisal/-a Milan Dubravac
No HazMat training program je prišel med svoje uporabnike. Veseli me številna udeležba, kar deloma že zagotavlja, da se bo tudi množično uporabljal. Vsem, ki so v program vstopili bomo čez kake 3 mesece poslali anketni vprašalnik s katerimi vas bomo povprašali o primernosti in uporabnosti programa. Projekt se kot ste slišali nadaljuje in s takim izkazanim zanimanjem ste tudi nam, ki ga soustvarjamo dali novih moči, odgovornim pa pokazali, da je projekt potreben.

Objavljeno: 5. November 2004, 22:06
Napisal/-a Drago
Jp, danes se je v tej smeri - poudarka potrebe po zadevnem programu posebej izkazal EE :oops:, čeprav je bil (malo) začuden nad številno publiko ...in še posebej nad tem, da skoraj nobenega ni poznal ("hacetarjev" ni bilo :evil:). :lol:

lp DC :lol:

Objavljeno: 5. November 2004, 23:40
Napisal/-a Milan Dubravac
No mojo prezentacijo sem dal med prenose v predal nevarne snovi in kdor želi si jo lahko skopira.

Objavljeno: 5. November 2004, 23:44
Napisal/-a Jure Čokl
Od našega ižanskega dopisnika J.Č. smo v zgodnjih dopoldanskih urah izvedeli, da je nekaj pred 8:00 prišlo do zastoja pred zapornico ob vhodu v ICZR na Igu. Ko je (ne)pristojni novinar odšel na kraj dogodka preveriti kaj se v resnici dogaja, je naletel na starega znanca D.C. Ta je zatrjeval, da z zastojem nima nobene zveze. Ozadje zgodbe še preverjamo, od dobro obveščenih virov pa smo izvedeli, da za vsem skupaj verjetno stoji teroristična organizacija Brigade mučenikov svetega Florijana. Novico še preverjamo. Svojo verzijo dogodka bo verjetno komentiral tudi omenjeni D.C. :lol: :lol: :lol:

Objavljeno: 5. November 2004, 23:46
Napisal/-a Drago
:lol: (porka gate - ej, kk ta človek "naklada" :lol:)

lp DC :lol: :lol: :lol:

Objavljeno: 5. November 2004, 23:50
Napisal/-a Gregor K.
Drago napisal/-a::lol: (porka gate - ej, kk ta človek "naklada" :lol:)

lp DC :lol: :lol: :lol:
Si pa pozno ugotovil. :twisted: :lol: :lol:

Objavljeno: 5. November 2004, 23:51
Napisal/-a Rafter
Drago napisal/-a::lol: (porka gate - ej, kk ta človek "naklada" :lol:)
Saj..... Urednik pač... :wink:

Objavljeno: 5. November 2004, 23:53
Napisal/-a Jure Čokl
:lol: :lol: :lol: Dober glas gre v deveto vas... :lol: :lol: :lol:

Objavljeno: 5. November 2004, 23:57
Napisal/-a Oskar
Čokl je omenil starega znanca, pa da se ni ki od njega naučil nakladad ? :D :D

Naj vam na kratko opišem še hujši incident pred vrati Iga.

Na nekem tečaju kjer so sodelovali tudi strokovnjaki iz Nemčije (pirotehniki) so le ti prišli ob enih ponoči pred to strašno pomično zaporo. Spremljal jih je F.K. iz naših logov. Ker niso mogli not da bi šli spat, pa varnostnik se ni oglasil ker je bil na obhodu, so nekako dvignili vrata iz tirnic in pufff , vrata so padla. Pot je bila prosta.
Drugi dan pa je bila frka. Petrovič je popi.....
:D :shock: :D

Objavljeno: 5. November 2004, 23:59
Napisal/-a Milan Dubravac
Moram reči, da se zelo držite teme. Celo taktične scenarije vstopa v ICZR ste sestavili in to raznovrstne...

Objavljeno: 6. November 2004, 0:03
Napisal/-a Oskar
Sprejmem kritiko , se bom poboljšal :wink:

Malo pa je fino če se za trenutek umaknemo iz cone nevarnosti !

Objavljeno: 18. November 2004, 13:41
Napisal/-a Janez Tratnik
CD s HAZMAT trening programom je na voljo v Ekonomatu Gasilske zveze Slovenije.

Cena CD-ja je 8.000,00 Sit z DDV

Nakup možen v Ekonomatu, ali po povzetju na tel.: 01 2419 761!

Objavljeno: 18. Januar 2005, 13:54
Napisal/-a Milan Dubravac
Pozdrav iz Revingeja na jugu Svedske. Tu poteka srecanje delovne skupine za hazmat in fire training program. Zaenkrat vse po planu. Obe verziji sta v izdelavi. Prikljucili so se nam se spanci. Tako da postajamo prava evropska strokovna skupina. O rezultatih pa kasneje.

Objavljeno: 18. Januar 2005, 13:59
Napisal/-a Mitja Gregorič
Plodno še naprej!!!!


:twisted: :twisted:
LP